reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@smerfik88 jest dobrze. Juz 31 tc. Masz silnego juz dzieciaczka. Nic mu nie bedzie. Oczywiscie doczekacie do konca. Nikomu nie zycze inkubatorka. Pij pokrzywe. Ona szybko dziala. Ja zaparzalam w pollitrowym kubku i jeden dziennie pilam.

@Marthi strasznie boli jak patrzysz na walke o kazdy oddech. Dzos nie wytrzymalam i poryczalam sie. Tak bym chciala oszczedzic jej tego bolu, zabrac do bezpiecznego domu, przytulic, spokojnie polozyc spac, utulic ten placz bolu. Moge tylko troche tam byc i patrzyc jak sie zmaga. Zuplnie sama.
Dzis moja dziewczynka ma dopiero 28t.
 
reklama
@Destino wspieram ♡

E tam ogarniam,,nie ogarniam :) jakoś radzić sobie trzeba :)
@Marthi Karol ma prawie 8 lat :) dziś rozmawialam z Pania, mówi ze to cudowny o ogromnie emocjonalny chłopczyk, a i ze widać ze w domu jest duuuza dyscyplina ;)

Przy okazji chcialam zachecic MAMUŚKI do konkursu. Można fajne rzeczy wygrać dla dzieci a Ania pisze ze chetnych mało. Zatem @Porzeczka1234 @Destino @kas90 @agatush @tęczowa89 @asia669 @Kitki @roxie123 zerknijcie. Mi się udało zgarnąć fajny przytulacz do spania :)
 
Oj, ja zapomniałam jeszcze dedykowane buziaki przesłać kochanemu i wyjątkowemu aniołowi - @Auri i @mickey!!!

3 dpo. Przeczuc nie mam, jakos jeszcze pochodze w postawie 'take it easy' ale pewnie im blizej bedzie 10 dpo to bedziesz wiekszy stres
@Marthi 3dpo wracam. Znaczy dzis [emoji6]

O, to jesteś jeden dzień za mną :) ja w tym cyklu nic nie biorę. 2dpo kłuł mnie jajnik. Znaczy ze pracuje ;)

Byłam u osteopaty dzisiaj. Bardzo fajny. Choć nie taki gwiazdor jak ten od Marthi :)
Badał mi układ hormonalny - tzn przysadkę, tarczyce, nadnercza. Na gorze wszystko ok, nadnercza trochę sztywne. Dodatkowo usztywniona miednica. Mam 10min dziennie leżeć z wałkiem pod krzyżem. I mam jeszcze do niego wrócić na dalsza terapie. Gdzieś po świętach, może w nowym roku pójdę znowu.
 
@Destino - Tylko domyslam sie jak ogromny to bol i jął bardzo masz rozerwane serce pomiędzy synkiem w domu i córeczka w szpitalu. Helenka jest jednak bardzo silna. Nie brakuje jej woli walki, jak sama widzisz. Walczy - dla Was. Pomodlę sie dzis o nią. Musicie byc silni i doceniać kazdy dzien bo kazdy dzien to krok do przodu. A lez sobie nie żałuj. To naturalne. Emocje musza miec jakies „ujście”... [emoji8][emoji173]️

@Hope24 - to raczej normalne objawy na poczatku[emoji6]


Edit:
@bertha - fajnie ze poszłaś do osteopaty! Ja tez idę ponownie w styczniu. Badania widze podobne :) Ciekawe co dalej zaproponuje. Ja juz sie nie moge doczekac mojej kolejnej wizyty[emoji12]
 
reklama
Do góry