reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki malenka jest cudowna. Tak blisko, a tak daleko. I znowu inkubator, a mialo byc zwyczajnie. Sterydy dostals, i choc moge ja dotknac, a respirator oddycha, to tak bardzo sie boje. Tu nie ma zadnego constans. Kazda chwila moze byc wieczna, albo... kocham moja kruszynke i ciagle o niej mysle. Urodzila sie 1grudnia o 7.41. 900 g szczescia, mojego wspanialego czlowieka. Przytulilabym, powiedziala, ze bedzie dobrze, do piersi dostawila. Tak bardzo ja kocham... lekarze robili co mogli. Szkoda, ze nie ma cudownego korka na takie sytuacje. Wywalczylam dla nas ten szpital, bo nie chcieli nas przyjac. Ale tylko tu mamy szanse. Musimy byc silne i dzielne teraz obie, a w zasadzie cala moja rodzina. I Maz i Natus. Dzielnie synek wszystko znosi. Maz cudowny. Walczymy...
 
reklama
@marzycielka81 - byłaś u niego na NFZ czy prywatnie? Homocysteine, mutacje i D3 ten moj tez bdb ogarnia i nie planuje go zmieniać, ale swoje za wizyte sobie liczy dlatego pytam :)

@Destino - Kochana, Trzymajcie sie dzielnie. Wierze, ze Helenka jest silna i przetrwa wszystko!!! [emoji8] Jestem z Wami myslami!!! Bedzie dobrze, musi byc!!!!!
 
Do góry