reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzieki @roxie123 za wywolanie Przepraszam was w pewnym momencie zrobilo sie tyle nadrabiania ze nie nadazylam, jesli bedziecie pamietac oznaczajcie mnie gdy ktos bedzie mial problem z ANA z przeciwcialami anty ro w ciazy, mysle ze zrobilam wszystko co moglam i sie duzo dowiedzialam, ponoć ryzyko juz minelo, ja o tym juz nie mysle, ciaza pezebiega mi ksiazkowo jest naprawde super, Szymuś waga zgodnie z kalendarzykiem baby boom, ma teraz ok 2600 2700 gr, termin za 4 tyg:)3majcie kciuki za zdrowiusiego synka, czuje sie świetnie 3mam za was kciuki i caluje wszystkie:*
 
reklama
Teraz rozumiem skad ten steryd. Faktycznie APS zdiagnozowane i choć miano przeciwcial niewysokie to w ciazy moze sobie wzrosnac, lepiej powalczyc o dawke 0,4 bo 0,2 to malutko. Bierzesz acard?
 
Teraz rozumiem skad ten steryd. Faktycznie APS zdiagnozowane i choć miano przeciwcial niewysokie to w ciazy moze sobie wzrosnac, lepiej powalczyc o dawke 0,4 bo 0,2 to malutko. Bierzesz acard?


Tak biore accard encorton 30mg i frexiparine 0.4 i co sądzisz o tych wynikach da rade to frexiparine 0,4? pocieszam sie ze zaczelam brac juz dwa dni temu czyli 5 dni przed miesiaczką, bo o dziwo dwie kreski juz bylo widać
 
Dziewczynki, pęcherzyk w macicy jest ale jeszcze bez zarodka. Eh... Miałam nadzieję że już bedzie. Pani dr kazała przyjść w środę wieczorem. Pęcherzyk ma średnicę 16mm z widocznym ciałkiem żółtym. Tak na prawdę do tego etapu doszłam tylko raz w mojej pierwszej ciąży.
 
Dziewczyny znające się na kirach powiedzcie czy moje wyniki są ok czy nie. Co daje Paśnik na nue. Wizytę nam za 3 tyg.
Brakuje mi 2DL5 .2DS1. 2DS5 .3DS1. 3DP1 var
Kir bx
 
@edloteh domyslam sie, ze @Beciiia-87 chcialaby wczesniej, ale to jest sposob jaki znam. Lepszy taki niz domniemanie... tak mi sie wydaje. Moze ktos jeszcze zna dobry. Nie wiem, czy usg po cos wyjasni. Nie kazdy gin umie to zobaczyc niestety
Dziewczyny moje Kochane dlatego działam jak dziecko we mgle gdyż moja gin przyjmuje dopiero od 12 listopada teraz wzięła wolne.. No i czuję się zagubiona a 7dpo to będzie po prostu za późno. No nic chyba wezmę. Nie miałam jakichś strasznych objawów po accofilu. @edloteh ma rację chodzi mi o szybkie podjęcie decyzji gdyż u mnie jest problem na poziomie zagniezdzania zarodka.
 
reklama
Hej dziewczyny mało się udzielam ale was codziennie czytam ....Ja niedługo zaczynam z badaniami za dwa tyg mam immunologa .Potem w grudniu dr w Krk.
@plastulinka trzymam kciuki za ciebie by środę już biło piękne serduszko ;) na jakim zestawie jesteś ? I kto prowadzi ciążę ?
@monia84111 za ciebie też mocne kciuki by tym razem się udało . Obstawiona jesteś lekami więc musi być dobrze .Ale tak jak dziewczyny radzą chyba lepiej zwiększyć ten progesteron . .
 
Do góry