reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia do 12 tygodnia 15 mg, 4 tygodnie 10 mg Malina kazał odstawić zmniejszyłam dawkę do 7,5 przez tydzień później jeszcze 1 miesiąc 5 mg, ok 4-5 dni 2,5 mg. To moje własne dawkowanie ja bałam się odstawić steryd ale ok 20 +3 odstawiłam całkowicie . @Maciejka78 też brała 15 mg ale ona chyba szła naszym schematem na pewno dawkowała sobie sama.

Oczywiście według Maliny powinnam całkowicie odstawić w 15 i sukcesywnie zmniejszył mi dawkę ale ja go nie słuchałam nawet mąż o tym nie wiedział dopiero po urodzeniu mu się przyznałam


Porzeczuś zakupiłam sobie te paseczki i wkładki na wyciek wód. W ramach relaksu byłam nad morzem.
 
reklama
Destino ja już nic nie rozumiem, ale to niemiałaś wskazań do actofilu czy nie chciałaś ?
Czasami sam genotyp nie ma aż tak znaczenia , czy AA czy Bx ważny jest deficyt tego w jakim stopniu ma się ubytek i jak nasz organizm reaguje na braki jakie sa obecne jakie nie . U jednych ma to znaczenie , u innych znowu bardziej NK i allo robi a robotę plus inne rzeczy . Temu jednym wystarcza steryd innym bez accofilu szkoda zaczynać starania .
U mnie były takie braki ze steryd mogłam sobie brać na darmo . Dopiero accofil jakoś coś " uzupełnił " ale to skomplikowane wiem :/ to nie jest tak że masz AA i jak to się dzieje ze ciąża jest , według mnie tutaj jest wiele czynników innych wpływających ze coś idzie nie tak . Przede wszystkim bakteria do wytepienia . Masz dobrego lekarza więc trzeba próbować metodami , które sa dostępne tak już niestety jest nie spróbujemy nie przekonamy się czy działa. Kazda z nas jest indywidualnościa .
Powodzenia w dążeniu do celu [emoji4]
 
@magda1208 super kochana no i tak trzymać. Pamiętaj że kolor chyba fiolet może oznaczać infekcję nie wyciekajacw wody bo ja byłam na ip po przylożeniu paseczka zbadali mnie i właśnie uprzedzili że tak może być.

@eska29044 kochana ureoplazma do wyleczenia koniecznie moja ginka mówi żeby z nią się nie starać jest dużo strat jeśli bytuje w macicy. Co do kirów nie wypowiadam się bo ich nie badałam i mało się na nich znam
 
Czasami sam genotyp nie ma aż tak znaczenia , czy AA czy Bx ważny jest deficyt tego w jakim stopniu ma się ubytek i jak nasz organizm reaguje na braki jakie sa obecne jakie nie . U jednych ma to znaczenie , u innych znowu bardziej NK i allo robi a robotę plus inne rzeczy . Temu jednym wystarcza steryd innym bez accofilu szkoda zaczynać starania .
U mnie były takie braki ze steryd mogłam sobie brać na darmo . Dopiero accofil jakoś coś " uzupełnił " ale to skomplikowane wiem :/ to nie jest tak że masz AA i jak to się dzieje ze ciąża jest , według mnie tutaj jest wiele czynników innych wpływających ze coś idzie nie tak . Przede wszystkim bakteria do wytepienia . Masz dobrego lekarza więc trzeba próbować metodami , które sa dostępne tak już niestety jest nie spróbujemy nie przekonamy się czy działa. Kazda z nas jest indywidualnościa .
Powodzenia w dążeniu do celu [emoji4]
a tobie sie udało czy dalej walczysz?
 
@eska29044 mi nikt nie dawal szansy na naturalna ciaze. A jak juz w ciazy bylam to mi nie zaproponowano acofilu. Wtedy wzielabym wszystko. I nie zaluje, ze nie dostalam. To moglo tez byc trudne, bo ja mam guza na watrobie. Moze to powodowalo, ze nikt nie wspominal o akofilu.
@eska29044 z genotypem aa to jest tak, ze on sam w sobie przy zagniezdzeniu nie jest problematyczny. Bardziej utrudnia donoszenie ciazy, bo w duzej mierze przedstawia genetyczne predyspozycje do gestozy, stanow przedrzucawkowych i rzycawki. Tak mi to tlumaczyli. Dlatego w ciazy bardzo tego pilnowalam
 
Hm ja po 4 stratach w sumie to nadal walczę [emoji4] ziemskich dzieci brak .
Obecnie 21tc leci ale " udało się " powiem jak już ja dostanę zdrowa na ręce . Bo póki co niech dziecina rośnie w siłę i lobuzuje w brzuszku aż do terminu .
Moja historię opisałam gdzieś tam wcześniej na stronie , ale postaram się skopiować na watek z leczeniem może się przyda
 
@eska29044 mi nikt nie dawal szansy na naturalna ciaze. A jak juz w ciazy bylam to mi nie zaproponowano acofilu. Wtedy wzielabym wszystko. I nie zaluje, ze nie dostalam. To moglo tez byc trudne, bo ja mam guza na watrobie. Moze to powodowalo, ze nikt nie wspominal o akofilu.
@eska29044 z genotypem aa to jest tak, ze on sam w sobie przy zagniezdzeniu nie jest problematyczny. Bardziej utrudnia donoszenie ciazy, bo w duzej mierze przedstawia genetyczne predyspozycje do gestozy, stanow przedrzucawkowych i rzycawki. Tak mi to tlumaczyli. Dlatego w ciazy bardzo tego pilnowalam
Destino to ważna informacją z tą gestozą, jak tego pilnowałaś, pewnie częste wizyty, mierzenie ciśnienia, obserwacja ciała
 
reklama
Hm ja po 4 stratach w sumie to nadal walczę [emoji4] ziemskich dzieci brak .
Obecnie 21tc leci ale " udało się " powiem jak już ja dostanę zdrowa na ręce . Bo póki co niech dziecina rośnie w siłę i lobuzuje w brzuszku aż do terminu .
Moja historię opisałam gdzieś tam wcześniej na stronie , ale postaram się skopiować na watek z leczeniem może się przyda
trzymam kciuki aby się udało, 21 tydzień to już coś. Bedzie dobrze
 
Do góry