reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@eska29044 można jeszcze zapytać lekarza o omeprazol to osłona działająca na innej zasadzie bierze się na czco i jakby wyściela żołądek zabobiegajac podraznieniom śluzówki własnie
Osłony te co bierzesz odnawiają florę i bierzesz najlepsze jakie są
Sumamed to ta sama grupa antybiotyków co josalid ale to już lekarz musi decydować o terapii.
Dał Ci najnowoczenśniejsza terapie ale też najdłuższą :(
 
reklama
@maa821 ja sprawdzalam w poprzedniej ciazy co 2-3 tygodnie. Ta tez zaczelam od posiewu i... niestety antybiotyku. Polecam badanie minimum raz w miesiacu. Nieduzo kosztuje, a ryzyko moze byc wielkie. Paskami ph sie nie sugeruje

@eska29044 polecam duzo kiszonek wcinac. Zoladek sie podreperuje, jelita tez, i odbudujesz flore bakteryjna. Bierz trivagin jak mozesz by oszczedzic narzady rodne, bo mozesz lapnac grzybice przy antybiotyku. A rano na czczo sprobuj pic pol szklanki cieplej wody tak ok 40° z sokiem z polowy cytryny. Ja do tego wracam. To bardzo dobry lek na problemy z zoladkiem, nawet przy zgadze i refluksie. Tylko przy wrzodach trzeba uwazac. Naturalne sposoby sie sprawdzaja. I nie boj sie przeleczyc raz a dobrze niz kilka razy po lebkach. Przez poltoraroku bralam 3 antybiotyki razem w tym metronidazol. Da sie przezyc. Wiem co sie dzieje wtedy z cialem i jak trudno wrocic do rownowagi. Jeden antybiotyk przez 7 dni, a flore bakteryjna odbudowuje sie conajmniej 3 mce. Tak wiec kiszonki, kiszonki i prebiotyki.
 
Ostatnia edycja:
@eska29044 można jeszcze zapytać lekarza o omeprazol to osłona działająca na innej zasadzie bierze się na czco i jakby wyściela żołądek zabobiegajac podraznieniom śluzówki własnie
Osłony te co bierzesz odnawiają florę i bierzesz najlepsze jakie są
Sumamed to ta sama grupa antybiotyków co josalid ale to już lekarz musi decydować o terapii.
Dał Ci najnowoczenśniejsza terapie ale też najdłuższą :(
biorę omeprazol i niestety nic nie pomaga. Tak się zastanawiam nad tym sumamedem, jego jest większa dawka i działa przez 7 dni. Są tylko 3 w opakowaniu. A ten Josalid w opakowaniu 7 tabletek więc pewnie stąd ta dłuższa terapia. Ale zdeycydowanie wolałabym uderzyć sumamedem i krócej niż leczyć to tak długo. A ty po jakim czasie powtarzałaś potem wymaz żeby sprawdzić czy jesteś czysta?
 
@maa821 ja sprawdzalam w poprzedniej ciazy co 2-3 tygodnie. Ta tez zaczelam od posiewu i... niestety antybiotyku. Polecam badanie minimum raz w miesiacu. Nieduzo kosztuje, a ryzyko moze byc wielkie. Paskami ph sie nie sugeruje

@eska29044 polecam duzo kiszonek wcinac. Zoladek sie podreperuje, jelita tez, i odbudujesz flore bakteryjna. Bierz trivagin jak mozesz by oszczedzic narzady rodne, bo mozesz lapnac grzybice przy antybiotyku. A rano na czczo sprobuj pic pol szklanki cieplej wody tak ok 40° z sokiem z polowy cytryny. Ja do tego wracam. To bardzo dobry lek na problemy z zoladkiem, nawet przy zgadze i refluksie. Tylko przy wrzodach trzeba uwazac. Naturalne sposoby sie sprawdzaja. I nie boj sie przeleczyc raz a dobrze niz kilka razy po lebkach. Przez poltoraroku bralam 3 antybiotyki razem w tym metronidazol. Da sie przezyc. Wiem co sie dzieje wtedy z cialem i jak trudno wrocic do rownowagi. Jeden antybiotyk przez 7 dni, a flore bakteryjna odbudowuje sie conajmniej 3 mce. Tak wiec kiszonki, kiszonki i prebiotyki.
spróbuje wrócić do tej wody z cytryną, czasem to ja już sama nie wiem co pomaga a co nie, kiszonki sa rewelacyjne ale nie wiem czy mi nie obciążą teraz tego żołądka bo jak zjem ogórka kisz to boli od razu. Kefirów nie bo nabiał i tak to wlaśnie u mnie wygląda. Kupie ten też trivagi, nie wiem czy moge go brać z resztą probiotyków czy może lepiej działaś dopochwowo?
 
@eska29044 to tak nie można porównywać dawek bo to inna substancja
Sumamedu tez musialam wziać 6 do tej bakterii
Ja sprawdzalam za pól roku dopiero bo i tak się nie mogłam starac ale normalnie to po 3 tyg można
Pamietaj o mężu my braliśmy tak samo antybiotyk
@marshia no to czystosc pochwy na bakterie ii grzyby. Z reguły masz objawy jesli jest infekcja.
Osobno się robi mycoplasma chalmydia ureaplasma
 
reklama
@eska29044 ale ja nie mam sjegrena:D mialam badane slinianki i biopsje tez robilam ale na wlasna reke pod katem chorob tkanki lacznej. Dzieki ale jestem bardzo dobrej mysli, nie dopuszczam innej:) tak , mam tylko anty ro 52 na te chwile zdiagnozowano seronegatywne zapalenie stawów @Hatice przeplywy mam badane u dzidzi nie u siebie, w szpitalu na karowej 4 ale nie pamietam jak sie nazywa w razie czego oczywiscie podesle szczegóły: ) echo serca juz mialam, serduszko dzidzi zbudowane idealnie:) przeplywy u siebie badalam na pierwszych prenatalnych i polowkowych:) gin powiedzial ze piekne;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry