reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi jestem tego samego zdania co @iveo Wiem, że to spory wydatek.. ale o ile spokojniejsza głowa. Nie wiem co doktorek widzi w CBA (w kontekście do MLR), ale jak zrobisz MLR to wynik jednoznacznie będzie wskazywał wartość %
Na swoim przykładzie Ci powiem, że patrząc na CBA za chol... nie byłabym w stanie powiedzieć że wynik MLR jest super... a siedzę w tym wszystkim już trochę [emoji15]
 
Ostatnia edycja:
@Marthi ja mam brac od pozytywnego tetstu steryd i clexane u mnie 15 i 12 tyg i dzieci super rozwijaly sie do tego momentu. Za pierwszym razem leklarz mowil swieza sprawa i wymiar dziecka wszystko zgadzalo sie co do dnia tak samo za drugim razem indentyczne sytuacje tylko inne tygodnie.
Nie dzialam jeszcze czekam na przybycienia mysle ze on teraz wszystko razem ogarnie i wtedy zobaczymy wizyte mam albo 6 albno 7 sierponia musze sprawdzic w klaendarzu
Duzy wplyw wg Paśnika ma tez u mnie PAI wedlug niego i zresztaq mnie to psrawa zlozona mi zostala jeszcze krzywa insulinowa no i histero i wtedy mialabym komlet no i za dwa tyg mam powtortzyc homocysteine czy po metylach spada
 
@Marthi ja mam brac od pozytywnego tetstu steryd i clexane u mnie 15 i 12 tyg i dzieci super rozwijaly sie do tego momentu. Za pierwszym razem leklarz mowil swieza sprawa i wymiar dziecka wszystko zgadzalo sie co do dnia tak samo za drugim razem indentyczne sytuacje tylko inne tygodnie.
Nie dzialam jeszcze czekam na przybycienia mysle ze on teraz wszystko razem ogarnie i wtedy zobaczymy wizyte mam albo 6 albno 7 sierponia musze sprawdzic w klaendarzu
Duzy wplyw wg Paśnika ma tez u mnie PAI wedlug niego i zresztaq mnie to psrawa zlozona mi zostala jeszcze krzywa insulinowa no i histero i wtedy mialabym komlet no i za dwa tyg mam powtortzyc homocysteine czy po metylach spada
@basiawol a jakie dostalas dawki clexane i jaka mialas homocysteine?
 
@anna_kat 0,6 clexane a homocysteine mialam 8,3 wiec nie tak zle ale trzeba zbic troche.
@Zzzzzz u mnie ciaze obumieraly nic nie pekalo.
Ale moje kochane dzis tak poklocilam sie z mezem ze nie wiem co dalej . To byla ostatnia jego szansa. I zrobil cos co nie umiem mu wybaczyc nawet biorac pod uwage ze byl pod wplywem alkoholu za duzo powiedzial po prostu i jestem coraz pewniejsza ze kolejna ciaza to juz z kimś innym albo wcale. Nie wiem czy jeszcze mam sile na nowo to skladac. Może jak emocje opadną ale to już któryś raz daje mu szanse wiec nie ma sensu. Są ludzie ktorzy sie niue zmienia a milosc potrafi ranic bardzo. Ja juz nie mam sily za duzo poswiecilam
 
@anna_kat 0,6 clexane a homocysteine mialam 8,3 wiec nie tak zle ale trzeba zbic troche.
@Zzzzzz u mnie ciaze obumieraly nic nie pekalo.
Ale moje kochane dzis tak poklocilam sie z mezem ze nie wiem co dalej . To byla ostatnia jego szansa. I zrobil cos co nie umiem mu wybaczyc nawet biorac pod uwage ze byl pod wplywem alkoholu za duzo powiedzial po prostu i jestem coraz pewniejsza ze kolejna ciaza to juz z kimś innym albo wcale. Nie wiem czy jeszcze mam sile na nowo to skladac. Może jak emocje opadną ale to już któryś raz daje mu szanse wiec nie ma sensu
Porozmawiajcie na spokojnie, nie ma sensu teraz podejmować takich decyzji. Wiem, ze teraz to latwo mi się mówi, ale jak mamy takie gorsze dni to myślę tak samo. Ba, nawet mysle wtedy, ze moje poronienia to wynik tego, ze moje cialo wiedzialo lepiej i jakos sobie tak glupio to wszystko tlumacze. Porozmawiajcie za parę dni, jak wszystkie emocje opadna. Na pewno dojdziecie do jakichs wniosków, trzymam kciuki.
 
reklama
@anna_kat tylko ja mam wrazenie ze ciagle musze ustepowac rezygnowac z czegos, nie licze sie. Jestem zmeczona ta cala sytuacja to juz ktorys raz. Czasem chyba lepiej dac sobie spokoj niz sie meczyc ale tak jak mowisz poczekam zobacze teraz jego ruch. Ja sie poddalam jesli bedzie mu zalezec to bedzie sie staral jesli nie to trzeba na spokojnie . Wiem ze dla dziecka lepiej gdy rodzice sa razem chociaz po co maly ma sluchac klotni
 
Do góry