reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Zzzzzz po stratach ciaza nie jest latwa, a jednak mozliwa nawet radosna. Gratuluje i czekamy na pozytywny rozwoj az do porodu i dalej... [emoji38]

@magda1208 ja mam adapter be safe i bardzo sobie chwale. A cisnieniomierz po prostu kupilam w aptece. Jakis niemiecki. Nie ma mnie w domu wiec nie sprawdze teraz. Dopiero w poniedzialek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki moje Kochane mam do Was pytanie, które strasznie mnie nurtuje. Jesteście już ekspertki to może coś doradzicie. Otóż obserwuje kiedy będzie owulacja i.. No pojawił się śluz plodny. Taki przejrzysty, ciągnący jak białko jaja kurzego. Ból podbrzusza też i to dosyć mocny ... Do tego wczoraj jednorazowo pojawił się brązowy śluz z niteczkami krwi. . Sytuacja się już nie powtórzyła jednak brzuch pobolewa dalej. Gdzieś czytałam że to może być krwawienie okoloowulacyjne jednak.. Paski owu wychodzą białe ... Nic już nie rozumiem.. To jest ta owu czy to cykl bezowulacyjny ?
 
Dziewczyny, mam zamiar kupic metylowane witaminy. Solgar folian 800 wydaje mi się rozsadny, a jakie polecacie metylowane b6 i b12? W tej chwili biore prenatal classic, ze wzgledu na zawartosc zelaza muszę z niego zrezygnować. I tak porownuje sklad b6 i 12 do zawartosci w prenatalu i wszystkie maja bardzo duże dawki... Albo tak mi się tylko wydaje? Suplementujecie cos jeszcze oprocz tego i wit d?
 
Dziewczynki moje Kochane mam do Was pytanie, które strasznie mnie nurtuje. Jesteście już ekspertki to może coś doradzicie. Otóż obserwuje kiedy będzie owulacja i.. No pojawił się śluz plodny. Taki przejrzysty, ciągnący jak białko jaja kurzego. Ból podbrzusza też i to dosyć mocny ... Do tego wczoraj jednorazowo pojawił się brązowy śluz z niteczkami krwi. . Sytuacja się już nie powtórzyła jednak brzuch pobolewa dalej. Gdzieś czytałam że to może być krwawienie okoloowulacyjne jednak.. Paski owu wychodzą białe ... Nic już nie rozumiem.. To jest ta owu czy to cykl bezowulacyjny ?
Ja się do konca nie znam, ale z tymi paskami to bywa roznie. Mi wychodzily czasem nawet jak nie mialam owu... A temperatura?
 
reklama
Do góry