reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino własnie mamy nadzieje , że na strachu się obejdzie ... wszystkiego dobrego dla Was

@pixi.nova mądry człowieczku , doradź mi... biorę teraz prenatal , on ma formy metylowane , myślisz , żeby brać jeszcze dodatkowo folian solgara ? czy to mi wystarczy ... czy wgl zamienić prenatal z powrotem na te metylki osobno ? bo już teraz wiem , że nic nie wiem...
Roxie weź te osobno a jak się uda przerzucisz się na mix :) pamiętaj ze to co osobno ma ponoć lepsze działanie niż kompex

@Destino dobra decyzja :*

@marshia

Ps ja teraz uczę siostrę mojego zawodu wiec to tez mi zajmuje trochę czasu ale udalo mi się jej pomóc i zmienić jej pracę ale na zasadzie ze ją nauczę wszystkiego :)
A powiem tez wam że byłam u pediatry NFZ poprosić o badania oraz skierowania do specjalisty dla Karola które sugerował lekarz prywatny i tyle się osluchalam krytyki jak chyba nigdy :( a tylko chodzi o zdrowie mojego dziecka!
 
@roxie123 Dziękuje ;) ale do madrosci to daleko im wiecej wiem tym mniej. Ja nie pomoge w temacie metyli bo mam zakaz ich brania. Ja biore femibion i kwas foliowy 5 mg.
Ostatnia wada trisomia 22 wskazywala na nadmiar wit z grupy B i Jerzak zabronila stanowczo stosowania metyli, wielu ginekologow ich nie uznaje. Nie wiem jak Malinowski i Przybycien. Ale wiem, ze metyle króluja na forum wiec pewnie ktos doradzi.
 
@Destino , dziś badała morfologie i leukocyty 11,72tys. ,a o accofilu już zapomniałam,że brałam :) a podwyższone limfocyty i neutrofilie to też od ciąży? Czy raczej poinfekcyjne? Ucałuj Synusia! Też jestem pewna,że będzie dobrze :*
@Porzeczka1234 ,zdrowia dla cioci!
@nafoczka ,zdrówka dla chłopaków, fajnie że masz zimę,w Krakowie zero śniegu. W sumie i tak bym nie korzystała,ale choć oko by człowiek nacieszył :p
@Kwiatuszekk23 , dobrze że mąż przyjeżdża ,to Cie odciąży:) już jesteście tak daleko, szybko zleci i zaraz będziesz tulić królewnę :) masz imię?
@marshia , zdrowia i sił dla mamy!
 
@roxie123 To, ze komus lek "pomogl" to zaden argument niestety.. Nie wiesz co tak naprawde zlozylo sie na powodzenie.. nawet lekarze tego nie wiedza.
Ja radze sluchac wlasnej intuicji :) i madrego lekarza. Poradz sie Przybycienia na wizycie.
Ja mam brac non stop femibion i kwas 5 mg bo to kwas jest tutaj najwazniejszy. Jak bierzesz gluckophage to musisz tez uzupelniac b6i b12 bo on wyplukuje wiec radze nie rezygnowac z tych witamin.
Ja mam zlecone - kwas 5 mg - femibion - b6 -b12 - vigantoletten max
 
@Destino z Natusiem napewno bedzie wszystko dobrze. Od poczatku straszy rodzicow i na strachu mam nadzieje sie skonczy [emoji8]

@Porzeczka1234 duzo zdrowka dla cioci.
Moja Mama miala udar. Zaraz po nie chodzila i nie mowila. 3 mce spedzila w szpitalu na rehabilitacji. 4 mce po udarze odlozyla kule. Od wrzesnia 2016 codziennie uparcie cwiczy. Teraz zostal niedowlad prawej dloni.
Jesli nie bedzie zagrozenia juz zadnego postarajcie sie o przeniesienie na oddzial rehabilitacji jesli taki jest w szpitalu. Cwiczeniami mozna bardzo duzo zyskac
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy zdażało Wam się może, że pęcherzyk nie pekl w danym cyklu i zrobila sie mala torbiel? Ja wlasnie mam taka sytuacje, zastanawiam sie jaka jest tego przyczyna czy rozregulowaly mi sie hormony? Czy moze to kwestia hmm tego mleczka? Jakie dawki duphastonu i luteiny wtedy bralyscie?
Czy moze tak byc ze lekko zapchany jajowod moze cos takiego powodowac? Jezeli owulacja wypada akurat z niego? Czy raczej to kwestia hormonalna?
@marshia Ty moja siłaczko! :)
Ja tak mialam, pecherzyk urosl do 28mm nie pekl, endo przeszlo juz w 2 faze. Pookresie nie bylo sladu torbielki
 
Hej dziewczyny,ja po drugiej szczepionce i moge sie starac tyle ze ma 20dc wiec czekam na miesiaczke i do boju.
Czeka mnie jeszcze szczepionka numer 3 podczas staran wypadnie i po pozytywnym tescie mam brac 10mg encortonu ale tylko do czwartej szczepionki (juz w ciazy tz doszczepianie)czy ktoras miala tez tak zlecone.od testu do szczepionki 10mg ze schodzeniem stopniowym aby dzien przed szczepionka juz sterydu nie brac.Dodam ze mnie juz dwa razy steryd 10mg nie pomogl
Mam ANA 3 dodatnie w calym panelu 1 wynik na kilkanascie wyszedl dodatni.
Lecze sie u dr Pasnika.
Drugie pytanie czy ktoras robila laparoskopie przez pochwe w cylu wykluczenia lub potwierdzenia endometriozy?
kiedyś czytałam że nie można się szczepić limfocytami mężą jak się ma ANA bo szczepionki jeszcze je podnoszą u Ciebie tak nie działa?
 
reklama
@roxi123 milewicz zdecydowanie polecal kwas solgara 400 raz dziennie przy mhtfr

@nafoczka tylko, albo az. My trafilismy na fajna pania doktor z nfz. Miala w zyciu podobna sytuacje i bardzo mnie rozumie. Znow nie wytrzymalam napiecia i rozryczalam sie. Na codzien tak tego nie odczuwam. Dopiero jak zaczynam w prostvo tym mowic. Tyle napiecia we mnie siedzi.

@matylda23 ucaluje. Leukocyty w ciazy sa niemal zawsze podwyzszone i to nie jest powod do strachu jesli jest to nieznaczne. Tak mowila mi gin. I to ponoc typowe dla ciazy.

Dziewczynki dziekuje za dobre slowo. Tu zawsze moge liczyc na wsparcie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry