reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 ja bym się cieszyła na Twoim miejscu, że to pająki a nie jakieś wszy [emoji23]

Nic nie znaleźli. Jakiś jełop niedouczony powiedział mi, że on to tu widzi przegrodę. No i zabił mi ćwieka, bo jak latam po lekarzach 11lat, tak nikt nigdy nie mówił nic o przegrodzie. Ale histeroskopia jednoznacznie wykluczyła, aby przyczyną poronień była nieprawidłowa budowa, a endo znowu ładnie przyrosło po siłowni [emoji16] pójdę we czwartek to je zmierzę może na wizycie ;) aaa i na endometrium też czyściutko, polipów brak :)

@iveo biedaku :( a próbowałaś brać tabletkę z pierwszym kęsem jedzenia? :(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@roxie123 do mnie tez dziś przyszła @. O dziwo nic mnie nie boli ! W głowie dalej się kręci, ale żyje. Może jak całkowicie odstawię Calcort to będzie dobrze. Docent mi napisał, by nie powtarzać badań cytokin. Wiec w sumie nie wiem co dalej.
 
@czarna_mala wydziergaj tez dla mnie taką :ninja2:, jak już się naumiesz dziergać :p
@Porzeczka1234 @Funia90 u nas wciąż do przodu - ja innej wersji nie uznaję :D Jutro Paśnik. M już od wczoraj łyka profertil. Mama całkiem ok. Trochę włosów wyszło :(, ale nie widać tego jeszcze dla kogoś z zewnatrz. Jutro kolejna dawka :( Nsjgorsze jest to, ze przez 5 dni nie mogę być z nią, ani nawrt obok niej po tej chemii. Jeśli chce miec dziecko w najbliższym czasie zabroniła mi tego stanowczo onkolozka i 2 pielęgniarki, które mnie z mamą widziały za 1 razem na oddziale. Same do mnie podeszły i mnie wygoniły na główny korytarz, poza oddział :(.
Teraz zreszta i tak mam końcówkę remontu na głowie. Skacze po drabinie codziennie po pracy malując, mój m skręca meble, montuje drzwi, lampy, kontakty, listwy itp itd. Nie mam na nic czasu :oo: przydałoby się teraz starać, bo głowa czymś innym zajęta, ale brak siły na seks nawet ;)
 
Dziewczyny czy zdażało Wam się może, że pęcherzyk nie pekl w danym cyklu i zrobila sie mala torbiel? Ja wlasnie mam taka sytuacje, zastanawiam sie jaka jest tego przyczyna czy rozregulowaly mi sie hormony? Czy moze to kwestia hmm tego mleczka? Jakie dawki duphastonu i luteiny wtedy bralyscie?
Czy moze tak byc ze lekko zapchany jajowod moze cos takiego powodowac? Jezeli owulacja wypada akurat z niego? Czy raczej to kwestia hormonalna?
@marshia Ty moja siłaczko! :)
 
@olaa90 - kochana, nie chcę pisać czy się przyczyniło czy nie, bo nie jestem endokrynologiem i nie znam się aż tak dobrze na tych stosunkach jednego wyniku, do drugiego... ;* Także wybacz, ale nie ocenię. Wiem, że stosunek LH do FSH powinien wynosić 1, lub około 1.

@marzycielka81 - dr Owecki bierze 200 za wizytę. W tej cenie masz konsultację, receptę i oczywiście usg tarczycy.
 
@roxie123 remontuję kawalerkę po cioci. Żeby nie stała bezczynnie. Wszystko po kosztach, zadne luksusy. Aczkolwiek remontowane było wszystko - od prostowania ścian i kątów, poprzez instalacje, po nowe podłogi, przenoszenie kuchni do pokoju, a tam gdzie była mini kuchnia robienie szafy. Ekipa nam wyceniła wszystko na 9 koła, zrezygnowaliśmy z ilus rzeczy, żeby było taniej. Miało wyjść niecałe 7 koła, a oni na koniec dowalili nam kosztorys powykonawczy na 12 koła. Także na tym polu tez pod górkę....
A co do mętow - bo to masz w oczach - jesteś krótkowidzem zapewne? Jaką masz wadę? Krótkowidze maja nuestety tendencję do wytracania się metow w ciałku szklistym. Trzeba nauczyć się z tym żyć, ale bądź przygotowana, ze z wiekem jest ich więcej.
@czarna_mala a tą siłownie to muszę "regularnie" uprawiać na to endo? Czy wystarczy 3 razy przed owu??? :D
 
reklama
@roxie123 Moja gin tez tak mowi, ze kazdej kobiecie to sie zdaza :) Jednak u mnie kazda ciaza byla z prawego jajnika i tak sobie kminie czy ten lewy mam wydolny bo akurat teraz owulka z lewego i torbiel. Moze to jednak przypadek.. Mam nadzieje, ze zejdzie z okresem.
Ja kiedys mialam torbiel bezposrednio po lyzeczkowaniu no i teraz. Ale malo ktora z nas monitoruje kazdy cykl i nie wiadomo jak to naprawde jest..
 
Do góry