reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@pixi.nova tak wiem, przed wizyta u dr P chce zrobić wszystkie badania prócz tych w Krk bo nie wiem ile po zabiegu będą wiarygodne... a te leki są na receptę? Zrobie ta krzywa,ale w diagnostyce jest tylko cukrowa.. w sprawie insulinowej. muszę podejść jutro do mojej przychodni do rodzinnej może mi da jakieś skierowanie i zrobie to w przychodni gdzieś. Jesteś z krk?

@roxie123 a ty jakie masz Amh? Czy jeszcze niw badalas kochana?
 
reklama
@olaa90 nie ma az amh 4,9. Takie amh tez dobre nie jest bo wskazuje na pcos, a co za tym idzie slaba jakosc komorek jajowych i zdecydowanie ostrozna stymulacja by nie przestymulowac. A wiec twoje amh moze wskazywac na problem z rozwojem zarodkow, ale nie musi. Wazne, by udalo sie miec dobra komorke. Ja mam jeszcze wyzsze amh, bo ponad 7. A jestem w zdrowej ciazy.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova tak humory też miałam dziwne w ostatnim cyklu o_O ale myślałam że to kryzys przed świąteczny :D ja jem teraz to nie w tabletkach tylko tak jak wy świeże - raz dziennie, wcześniej jadłam tabelki to dwa razy tzn dwie :D . A po za tym jeszcze zauważyłam że mam cały czas ochotę na sex o_O więc skoro boska matka królowa pszczółek cały czas się puka to pewnie to też efekt uboczny tego mleczka, dużo śluzu też mam, tzn zawsze miałam dużo ale teraz to się właściwie cały czas zalewam... w poprzednim cyklu też tak miałam.
@roxie123 a mnie Twój wynik zaskoczył bardzo :D
@Ilis91 cieszę się z Twojej wizyty, mam takie ogromne serca w oczkach jak patrzę na zdjęcie z USG <3 piękna dzidzia !
@bea25ta kooochana nie gadaj mi tutaj głupot o jakimś opuszczaniu bo kto mi tutaj o białych mieczach będzie przypominać <3 !
@mickey* <3
Dziewczynki ja myślę że nikt tutaj nie chciał nikogo urazić czy wykluczyć czy cokolwiek, ale sama jak pisałam o accofilu do @Beciiia-87 to wpisałam jej link do innego forum gdzie jest czysto merytoryczne. I napisałam że tam znajdzie wsparcie odnośnie leków tutaj odnośnie poprawy nastroju :D leków a i owszem też ale bez dwóch zdań prościej ogarnąć 88 stron niż ponad 5 tys :D
 
@burczuś :D przejezyczenie, dobrze mówisz :D szukamy tylko przyczyny :)


@edloteh ufam bardzo wszystkim tutaj,czasem mam nawet wrażenie niż samej sobie :D podziwiam takie waleczne kobiety jak Ty i uwielbiam!;* nie rozumiem co prawda jeszcze wszystkich inf pisanych w waszym języku ale doszkole się,obiecuje :D w końcu muszę się uczyć całe życie bo jestem nauczycielką a MEN tylko utrudnia;/ a u kogo się leczysz?

@Beciiia-87 ty tez u dr Przyby...? Długo się już leczysz u niego?
Od sierpnia jestem jego pacjentka aczkolwiek na razie wzięłam z nim "rozwód" gdyż widzi tylko in vitro_Ola też jestem nauczycielką :D
@pixi.nova
Nie wiem czy skutkuje ale ja źle przeżyłam in vitro i nie chce do tego wracać... Ciężki temat. Może czas pomoże.
 
reklama
Do góry