reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Funia90 Dobrze , że jesteś pod dobrą kontrolą
@kas90 Ty żarłoczku. Tuczysz małą.
Właśnie kiedyś myślałam o pasku Św. Dominika.ale nie bardzo wiedziałam jak go zamówić nie doczytałam.
pasekgrodek@dominikanie.pl

Lub
pasek.grodek@dominikanie.pl

Wystarczy na ten adres napisać prośbę o pasek i modlitwę, siostry bardzo szybko go przesyłają. Ja mam chyba dwa, ale jeden gdzieś zgubiłam. Nosiłam go w drugiej straconej ciąży i się zraziłam. Ale jak znajdę mogę komuś wysłać.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 ja ostatnio właśnie to samo powiedziałam doktorkowi. Że wiem, "ze dla niego i innych ginekologów moje ciąże, to nie ciąże. Dopóki nie ma serduszka, dla lekarza ciąży nie ma i dlatego nie zakłada karty. Ale dla mnie i każdej innej kobiety, która pragnie tego nJbardziej na świecie to jest to nsjprawdxiwsza ciąża już od pierwszej bety czy testu. Stad takie emocje i stres". Do radości prawdziwej nie było mi dane doczekać :( chlip....
 
@marshia dzis 22 dzien po owu wstyd sie przyznac ale nie wiem czy to juz dobry czas na pecherzyk zoltkowy. Licze na to modle sie by jakas kruszynka sie tam jawila chocby nawet niesmialo.

Wdech. Wydech :) Zależy jaka beta. Ale Twoja pewnie sporo powyżej 1500 :) wiec jest duża szansa nawet na strukturę zarodka :)
Ale na początek wystarczy okrąglutki pęcherzyk i ciałko :*
 
@marshia dzis 22 dzien po owu wstyd sie przyznac ale nie wiem czy to juz dobry czas na pecherzyk zoltkowy. Licze na to modle sie by jakas kruszynka sie tam jawila chocby nawet niesmialo.
Kurcze czytam ze w sumie to za wczesnie ide na to usg bo do 5 tyg +4dni powinien sie pojawic pecherzyk zoltkowy a dobijam do 5 tyg liczac od miesiaczki. No nic zobaczymy. Jeszcze jestem spokojna ale okolo 20 juz bede miala pietra.
 
@bobasek1990 A wczesniej ile razy poronilas? Probowalas kiedys na zelaznym?
Wlasnie z tego powodu wybralam sie do Pasnika..
Dwa razy po szczepieniach dostałam zielone światło i w drugim cyklu udało się beta była 400 nie było pęcherzyka wiadomo zaczęłam plamic dzień po doszczepieniu to był ok 33 dc czyli kilka dni po pozytywnym teście teraz od tego cyklu biorę letrox i encorton od owulacji jutro mam wizytę u endokrynologa zobaczymy co powie mi
 
Internety kłamały, porzeczko! Piszą wszędzie, ze najwiekszy przyrost 20-30tc, a dr miała rację, ze od 32tc się zacznie :D
@Funia90, duzo oleju, boczek i cebula i zero warzyw:cool2: A dla M zrobilam wersję z sosem grzybowym i gotowane jajka do tego.

Madziu, ciekawa jestem własnie jak upasłam malutką, bo ostatnio była spora (a ja taka drobna jestem), ale jakoś urodzę no nie :)

Maciejka, czekamy cierpliwie
 
reklama
Co to ten pasek św Dominika?

Maciejka mi zawsze lekarze mowili ze nie ma co isc na usg predzej jak w 6tc wiec sie dzisiaj niczym nie denerwuj [emoji8] bo jest wcześnie





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry