reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@kas90 no właśnie kiedyś mi obiecałaś, że w 9 miesiącu juz się nie tyje to nie była prawda haha. Tak jem więcej śniadanie drugie śniadanie, obiad itd masakra i zjadam wieksze porcje " dzizas" nie ważnę się od dwóch tygodni boje się :D:D
 
@Porzeczka1234 no widzisz piekny masz ten aptt.
Moje tylko 25,9 i to jest minimum normy.
Teraz bede chyba badac czesciej zeby zobaczyc czy dawka0,6 wystarczy.
Mam nadzieje,ze niuni sie nic nie stalo,w sensie ,ze rosnie prawidlowo.

Odpoczywajcie najedzone[emoji5]

Bez zartow musze sie brac za wyprawke[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 ale sama wiesz co czuje.
Matka jest sie juz od momentu zrobienia testu i pojawienia sie dwoch kresek.
Kazda z nas chce zrobic wszystko zeby bylo dobrze.
Dziekuje Wam wszystkim za pomoc.
Jestem ogromnie wdzieczna ,ze trafilam na to forum.

@kas90 @Porzeczka1234 ja tez ciagle jestem glodna,i chodza zamna takie smaki jak za Toba Kas,hehe musze ulepic kluseczki bo uwielbiam,do tego zeobilas boczek z cebulka?

@llis91 masz te same mutacje co ja a zobacz ja biore heparyne i jeszcze mam problemy,takze 3 razy zastanow sie nad clexanem a podejrzewam ,ze brac i tak bedziesz.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry