reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino wrogość śluzu miałam badana i jest ok. Droznosc miałam i podczas hsg potem podczas laparoskopii. A ostatecznie jedna stronę miałam udrozniona. Pcos mam wykluczone, nigdy nie miałam z tym problemów. Endometrioze mam II stopnia potwierdzona podczas laparoskopii i stad był niedrozny jeden jajowod, prolaktyna wprowadzona bromergonem...
U mnie jest bardzo wiele rozpoznan i stad ta trudność w zajsciu...
Wszystko na raz zarzucilo ten mój biedny organizm....
A zawsze uchodzilam za okaz zdrowia....
 
reklama
@Porzeczka1234 jak mogłabym to źle odebrać oczywiście wiem że tu każda z Was próbuje pomoc. O tej nowej metodzie nie slyszalam nigdy, na czym to polega? Ja się staram już od 5 Lat więc po prostu czasem mam gorszy moment a teraz trochę wyprowadziła mnie z równowagi ta wizyta u Sachy.... Wiec przepraszam Was że tak smece....
 
@Ag86 pociesze cie i zasmuce. Endometrioza to wrog nr 1. Brak owulacji, a jak jest to slabe jajeczka i klopoty z zaplodnieniem. Pociesze bo mam endometrioze juz na pograniczu 3 i 4 stopnia. Nam juz nie dawali szans na naturalne poczecie i tobie napewno tez nie daja. Mam jajowody i jeden jajnik zrosniete z macica i niestety pcos o nietypowym przebiegu. A jest to moja 3 naturalna ciaza wbrew opiniom lekarzy i pierwsza zywa ku ich zaskoczeniu. To sie udaje, tylko u nas wymaga to czasu i konsekwencji. U mnie prolaktyna wzrosla po 2 poronieniu. Bromergon bralam 2 moze niecale 3 mce. Potem instynktownie odstawilam i w pierwszym cyklu po odstawieniu wreszcie byla owulacja i piekne zdrowe jajo. Caly cykl inaczej polecial przez to. Nie wiem jak wysoka masz prolaktyne u nas cos ponad 30. I nie wiem jak dlugo bierzesz bromergon. Moze warto sprobowac odstawic i wtedy sie starac. U nas starania w okolicy owulacji nie dzialaly. Trzeba bylo kochc sie caly miesiac co 2 dzien bo endomenda niestety uposledza plemniki. Dzialajcie. Wielu kobietom z endometrioza wbrew opiniom lekarzy sie udalo. Wam tez sie uda.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ag86 kochana nie smęcisz ale nawet jeśli to rób to ile chcesz czasem człowiek ma gorszy dzień. Jesli chodzi o anevivo robią w Katowicach na pewno jest tylko 2,3 kliniki w Polsce polega to oczywiście na stymulacji pobierają Ci jajeczko komorkę mężowi/partnerowi nasienie robią selekcje wybierają najlepszego i umieszczają w takiem jajeczku ale nie łączy ich ręką ludzka. Wkladaja do macicy i modlimy się żeby się polaczyły komórki koszt to ok 3 tysiące. Poczytaj sobie gyncentrum Katowice mają chyba klinikę w Krakowie ale nie wiem czy robią anevivo tam. A jeszcze mi przyszło do głowy czy partner/ mąż badał przeciwciał przeciw plemnikowe w spermie mój mąż ma teraz super nasienie a okazało się że je ma ale tylko w spermie we krwi nie i brał steryd od 6 dnia mojego cyklu do owu czyli jakieś 10 dni i nie mamy pewność czy to nie pomogło zajść często skupiamy się na sobie że to "nasza wina" a może też partner się do tego przyczynia

@kas90 dziękuję kochana bardzo ty taka zorganizowana a ja chciałbym coś już zacząć kupić a to się boję później bije się że nie zdążę kupić i też panikuję. Kiedy wizyta?
 
@Destino twoja historia daje mi nadzieję, choc cuda się zdarzają przecież..
U mnie zapewne ostatnia deska ratunku bedzie kolejna laparoskopia, bo jakieś zmiany już się pojawiają...

Ale oprocz starań powoli zaczynam się oswajac z myślą o ewentualnej adopcji...

@Porzeczka1234 poczytam o tej metodzie. A mąż przeciwcial nie badał więc może warto to zrobić...
 
Moj maluch wzial sobie za slowo honoru udreczyc matke i od wczoraj sie nie rusza. Oczywiscie schiz, bo jak zwykle brzuch boli i te cholerne tsh. Stad tez moje pytanie, bo uswiadomilam sobie ze skoczylo jak zaczelam zmniejszac encorton. Czy wam po zmniejszeniu dawki tez tak skakalo? Nie moge sie poradzic lekarza bo nie powiem mu ze sama biore lek. Jednak czuje ze moj uklad immunologiczny swiruje bo zaczynam czuc zyly. Moze jednak wroce do niego i bede brac do konca ciazy.

@Ag86 my probowalismy adopcji. Z marnym skutkiem. To dobra opcja bo jak masz sie na kim skupic to wtedy latwiej o wlasne dziecko. Tak cuda sie zdarzaja. Nasz cudaczek to dobry przyklad. Mocno w to wierze. A zanim podejdziesz do laparoskopi zbadaj amh, bo niestety laparoskopia mocno je obniza. Poza tym sa dobre leki na endomende. Wyciszaja ja, a dzieki temu latwiej zajsc w ciaze. Nas troche czas gonil bo mam juz prawie 37. A leki ro ok 6 mcy bez staran. Tak czy inaczej probujcie i poszukaj gina, ktory sie dobrze zna na endomendzie. To wazny czynnik.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej :)

@nafoczka odpoczywaj tam ;) ja się za moderowanie nie biorę, bo nie jestem tak zorganizowana jak Ty :D

@Porzeczka1234 pierwszy raz słyszę o anevivo [emoji848]

@Ag86 wcale nie smęcisz, pisz nam tutaj co Cię trapi, może znajdziemy jakiś wspólny złoty środek :)

@matulkaa jakie piękne zdjęcia dziecia [emoji173]

@roxie123 udanego wypoczynku [emoji8]

@nevergiveup gratulacje :)

@Avita @burczuś co u Was?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry