reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Motylek super kochana serdeczne gratulacje [emoji173]️[emoji173]️
Ciężko było ale teraz już jesteście bezpieczne Wiec tylko to się liczy [emoji8][emoji8]

Malutka śliczna ;)
Mam nadzieje , że ty czujesz się bardzo dobrze .
Pisz do nas co u ciebie słychać i dziel się z nami swoimi doświadczeniami i ślij fotki ;)
Zostań z nami ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny urodziłam córeczkę
Lena 1.08.2017 3600g 58cm poród wywoływany bardzo ciężki przetoczenie krwi po porodzie..
Gratuluję Ci serdecznie!!! Córcia piękna :-)

Witajcie!! Padam na pyszczek :-D byliśmy dzisiaj na chrzcinach i ledwo dyszę :-) ale jestem zadowolona :-) było naprawdę sympatycznie :-)

@Porzeczka1234 - najlepsze życzenia dla Ciebie :-)

@Funia90 udanego wyjazdu :-) wdychaj to świeże powietrze :-*

@roxie123 testuj Kochana!!! Całym sercem jestem z Tobą i mocno ściskam kciuki!!

Wszystkie ciepło pozdrawiam :-)
 
@Matulkka teraz będzie już tylko dobrze [emoji8]
@agatush dziękuję!!![emoji8][emoji8][emoji8]

Dzisiaj święto Matki...zycze Wam kochane aby każda z Was doświadczyła łaski macierzyństwa, poczuła jedyną i niezastąpioną miłość dziecka do matki...[emoji8] a każdej mamie radości i poczucia spełnienia w tym cudownym powołaniu [emoji8] to tak ode mnie...sobie też życzę by moje małżeństwo zostało poblogoslawione potomstwem

Przychodzi mi testowac w takim pięknym czasie...nawet jak się nie udało to nie poddam się

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234, wszystkiego najlepszego dla Was :)
@motylek1234, dobrze że się odezwałaś. Prześliczna córunia! Dużo zdrówka dla Was. A teraz jak się czujesz?
Dziękuję bardzo
Ja fatalnie się czuje fizycznie a tak jestem szczęśliwa w końcu ☺ boje się bo mała nie odbija mi po mleku daje jej swoje mleko odciągane z laktatora i sztuczne a co u Cb słychać?
 
Kochana a ty naturalniw zaszlas w ciaze? U mnie w gre wchodzi tylko in vitro bo mam niedrozne jakowody. I juz 5 transferow za mna w tym jedna ciaza biochemiczna
Jesli moge cos podpowiedzieć odnośnie niedroznych jajowodow. Mialam jeden niedrozny którego nie udało się udroznic podczas laparoskopii. Udrozniono mi ten jajowod w Spsk 4 w Lublinie na oddziale radiologii. Robią to już od kilku lat z dobrym skutkiem. U mnie udało się udroznic bez problemu. poczytaj sobie o tym.... Zabiegi są na NFZ.
 
Jesli moge cos podpowiedzieć odnośnie niedroznych jajowodow. Mialam jeden niedrozny którego nie udało się udroznic podczas laparoskopii. Udrozniono mi ten jajowod w Spsk 4 w Lublinie na oddziale radiologii. Robią to już od kilku lat z dobrym skutkiem. U mnie udało się udroznic bez problemu. poczytaj sobie o tym.... Zabiegi są na NFZ.
Dziękuję poczytam
 
reklama
Jesli moge cos podpowiedzieć odnośnie niedroznych jajowodow. Mialam jeden niedrozny którego nie udało się udroznic podczas laparoskopii. Udrozniono mi ten jajowod w Spsk 4 w Lublinie na oddziale radiologii. Robią to już od kilku lat z dobrym skutkiem. U mnie udało się udroznic bez problemu. poczytaj sobie o tym.... Zabiegi są na NFZ.
A powiedz mi jeszcze czy po tym udrażnianiu udało Ci się zajść w ciążę?? Bo jak weszłam na ich stronę to przypomniałam sobie że rozmawiałam na ten temat z dwoma lekarzami i każdy miał takie samo zdanie na ten temat. Na chłopski rozum to że jeśli się je nawet udrożni to one nie będą funkcjonować tak jak powinny i nawet jak się uda zajść w ciąże to będzie to ciąża pozamaciczna. Wiem że tonący się brzytwy chwyta ale ja na razie chyba się nie zdecyduję. Mam jeszcze jeden zamrożiny zarodek, 15 oocytów i w razie w 2 opłacone procedury
 
Do góry