reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka uwielbiam wietrzyc, a ze caly dzien jestem sama nikt mi nie przeszkadza. Szybciej sie goi
Foczusia a mialas te w zelu dopochwowe z aplikatorem? Bo chcialabym cos takiego a nie wiem czy mozna

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dokładnie te :) tylko trzeba uważać jak się podaje żeby tylko wyciskac tubke :) bo jak puscisz i wssysnie powietrze w druga stronę to może się tubka przyskać do piczki :D

PS pierwsze napisalam post wyżej i nie widzialam wpisu o babci :( wiec może się wydawać nie na miejscu :*
Światełko dla babci [*] ♡

@kas90 kciuki za Asie ♡♡♡

@Ilis91 to wyniki masz podobne do moich podniesiony testosteron, 17hydroksyprogesteron, DHEA-s i ser szwajcarski na jajnikach. Oprócz glucophage miałam stymulacje
 
reklama
Kochane ja tylko na chwile i zmykam. Tylko prywata. Zmarla moja babunia. Oby teraz bylo jej tylko dobrze [emoji22][emoji22][emoji22]

Gdyby ktoras mogla za nia slowo do nieba... dziekuje juz teraz

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Destino Kochana - zdrowaska zapewniona . Trzymaj się Dzielnie :-*
 
reklama
Do góry