reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

AVITA - kciuki mocno trzymam! Zobaczysz szybko pojdzie i nim sie obejrzysz bedziesz miala swoj Skarb w ramionach[emoji3]
Mi w szpitalu normalnie dawali clexane zawsze o godz 24. Mialam cc o 13 i w niczym to nie przeszkadzalo. Nie robili i zadnej przerwy z clexane ani przed ani po
 
reklama
Ja oczywiście spać nie mogę. Już o wszystkim myśle, takie głupoty że głowa boli:(
Planowane CC też nie jest takie proste jak myślałam!!
Ale powiem Wam, że doktorki dziś mięli tu ze mną niezły problem! Wiedziałam od Maliny, że fraxi dzień przed CC mam nie brać ale co tam myślę sobie zapytam ich tutaj:D I tak jeden mów mi, że wziąć to nie ma znaczenia:o:szok:, pytam drugiego na obchodzie, zrobił wielkie oczy:szok: i nic ale wybawił go starszy kolega i mówi mi, że chyba raczej nie brać - bez przekonania!! Później przyszedł anestezjolog niby na wywiad, coś pomarudził i poszedł. Ale wrõcił i powiedział nie brać. Po dwõch godz. wpadła na salę położna i mi mõw tak, że fraxi to dziś nie wezmę bo mi jej nie dają!! A ja do niej, że mi nigdy nie dawali bo mam swoją i nie wiem czy nie wezme;)
To zaczęła wrzeszczeć, że lekarz zabronił itp.
No jeden wielki cyrk dziewczyny!! Gdzie ja jestem!!??
Oby jutro tak nie było i obym do końca już nie zraziła się do tego miejsca i tych ludzi!!
Avita widzisz dziewczyny piszą ze powinno sie brać do 6 tyg po a mi nikt nie powiedział i brałam ostatni dobę przed a potem nic :),w sumie to nie wiem co moglo się stać
Właśnie @alus.ia12 jak sytuacja ?
 
Sytuacja nie ciekawie. Od wczoraj plamie :( dzis wizyta to wszystko wyjaśni... Do czasu plamienia miałam ogromna nadzieje, teraz troszkę przygaslam :(
 
Sytuacja nie ciekawie. Od wczoraj plamie :( dzis wizyta to wszystko wyjaśni... Do czasu plamienia miałam ogromna nadzieje, teraz troszkę przygaslam :(
Daj koniecznie znać po wizycie! Ile tu dziewczyn miało plamienia a nawet krwawienia na początku ciąży,a teraz są już wysoko,albo nawet i urodziły:) Głowa do góry.Nadzieja umiera ostatnia!
 
@doris, ja dopiero teraz (na komputerze a nie komórce) zobaczyłam Twój cały wpis... Nie wiem dlaczego w sobote widziałam tylko "Cześć Dziewczęta Trzymam mocno kciuki z staraczki, życzę spokojnych jak najmniej stresujących ciąż naszym brzuchatkom.
DZIEWCZYNY, WSZYSTKIE JESTEŚCIE WIELKIE!!!!!" :O Niemniej... Również dziękuję Ci za tę "znajomość" i rady, których mi udzielałaś :*

@Kitki - dziękuję za link, przeczytam:)

@marzycielka81 - nie słyszałam do tej pory o dr Bajko... Zorientuje się, dzieki! :*

@Shamanka7 - witaj na naszym wątku i przykro mi, że "poznajemy się" w takich okolicznościach. Ja nie mam tej mutacji więc nie wiele jestem w stanie pomóc... Ja mam tę drugą mutację MTHFR A1298C (chyba) i na to muszę brać wit. z grupy B metylowane.

@Avita - ściskam kciuki! :*

@alus.ia12 - który tydzień, jeśli mogę zapytać?



Dziewczyny po poronieniach mam do Was takie pytanie - czy Wy też zauważacie po poronieniach, że w czasie dni płodnych bardziej Was bolą jajniki itd?
Ja kiedyś w ogóle tego nie czułam, a od jakiegoś czasu (2-3 miesiączek), normalnie co jakiś czas czuje albo ukucie, albo tak jak wczoraj cały czas jakiś mały, ale ból jajnika albo podbrzusza.
Co to może oznaczać? Macie tak?
 
Wizytę mam o 9. Dzięki bea25ta, trzymam kciuki za ta Twoja psotna fasolkę! Samych dobrych wiadomości...
Barczus wiem ze tak jest, ale na moje 6 ciąż tylko jedna była bez plamienia na tym etapie i tylko ta zakończyła sie sukcesem. Pozostałe zaczynały sie tak jak teraz plemieniem... Oby życie zrobiło mi psikusa i pokazało ze plamienie to nie wyrok... OBY!
Marthie powinien być jakos 8tc.
 
reklama
Dziękuję! Listą badań zwala z nóg, muszę zaraz odszukać, które z nich mam już zrobione. Bardzo Wam dziękuję! Dam znać na pewno
Witaj! Nie mogę w to uwierzyć, że przy tylu stratach i mutacji homozygocie nie dostalas heparyny i acardu :(
Koniecznie przebadaj się w kierunku trombofilii i zespołu antyfosfolipidowego. A najlepiej znajdz specjalistę, który da ci odpowiednie leki.
@Avita, dzisiaj się spotkacie :))).

Powodzenia na wizytach!!
Ja w sb szalałam na weselu, tzn. z racji tego, że nie tańczyłam, szalałam z widelcem przy stole :p Wszyscy się smiali, że bigos zajadam galaretą i śledziem :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry