reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
znalazłam kolejny motyw do nakrecenią się. A mianowicie zauważyłam ze drga mi brzuch w 11 tc w rytm serca , jak przyłożyłam rękę do brzucha na samym dole z lewej strony to czułam takie pulsowanie. Nic nie mogę znaleźć w necie na ten temat, a w głowie mam już setki scenariuszy zwłaszcza po ostatniej przygodzie z krwawieniem.
 
Bylam dzis u Chrostowskiego. Obiecalam wiec pisze. Gosc konkretny spokojny. Wszystko n wyjasnil. U niego in vitro ok 7,5 tys a badanie 8 zarodkow 10 tys. Powiedzial nam ze nasze straty to wynik genetyki. Problemem jest haplotyp. Endometrioza przeszkadza w zajsciu w ciaze. On pcos jako takiego nie widzi. Niestety potwierdzil ze u mnie stymulacja zagraza mojemu zyciu. On jeszcze nie wie jak to zrobic. Musi pomyslec. Jesli decydujemy sie na in vitro to odradza laparoskopie. Histero zrobi sam razem ze scratchingiem. Jeszcze M robi haplotyp bo jest jeden taki, ktory sprzezony z moim moze powodowac poronienia. Potwierdzil, ze jest niebezpieczenstwo stanow przedrzucawkowych. Jeden minus on nie bardzo wierzy w immunologie ale tylko dlatego, ze medycyna nic nie umie z tym zrobic. Ogolnie jestesmy oboje usatysfakcjonowani. I ivf o polowe tansze niz u dr P. Wiec my zrobimy to u Chrostowskiego.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@susana możesz zostać moim endo byłam u niej dziś nie bardzo za nia przepadam taki mruczek ale mam za darmo wiec chodzę i zgadnij dawka 75 przez 5 dni i 100 przez 2. Także gratulacje dobrze mi dobierasz dawki za 6 tygodni kolejna wizyta

@kas90 powtórz to badanie bo w lodówce trzymać to chyba się nie powinno.

@Destino ciesze się ze otworzyłaś się na innego lekarza bo kwota 25 tyś wydawała mi się bardzo duża no 17-18 jest spoko ceną i 8 zarodków przebadanych więc dużo. Jezu nawet nie wiem co to ten haplotyp? I oczywiście juz panika u mnie wystąpiła. Wszystko się ułoży czuję tak ściskam Cię

@magda1208 nie wiem jak to jest z doszczepianiem ale się dowiem i dam znak. Kochana nie płacz wiem ze ci przykro wszystko się ułoży. Ja bym zrobiła tak sprawdź czy ten pecherzyk rośnie jesli czujesz owu ok np 12-13 dnia podejdź do lekarza koło 11 dnia i sprawdzić czy ten pecherzyk faktycznie jest i czy rośnie

@fiolkowa a czy ty bierzesz magnez ja tak kiedyś miałam i w tej ciąży od początku biorę magnez
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kochane moje dziękuję za słowa otuchy co ja bym bez was zrobiła . Jestem zrozpaczona ponieważ czas działa na moją nie korzyść mam do siebie żal , że może powinnam pójść na ten monit lub spróbować inseminacji. Zawsze jakoś udawało mi się zajść może nie za pierwszym razem. Nigdy nie prowadziłam wykresów itp. Martwię się tym wszystkim bo nie dosyć że wyniki po szczepieniach nie najlepsze to jeszcze problem z zajściem. Może jest coś poważnego co nie pozwala mi na donoszenie ciąży a teraz jeszcze zajście. W głowie tysiące myśli.
@Porzeczka1234 Na pewno kolejny cykl będzie monit lub inseminacja . Czekam co Malina powie na tą całą sytuację. Czy na forum jest ktoś kto był doszczepiany .?
 
@magda1208 na forum to i tak i nie tzn nie udziela się od kilku miesięcy ale mam z nią kontakt smskowy taki prywatny więc napiszę jutro no dziś to już troszkę późno ona się doszczepiała ale nie pytałam nigdy czy badania były powtórzone czy jak. Madziu z ta isneminacją moze warto poczekać chwilkę jeszcze ja się upieram abyś jednak sprobowała na spokojnie monitu ewentualnie stymulacji ona prawie kazdemu pomaga trzeba by jednak oczyścić głowę wiem że łatwo się mówi ale ona tu ma też duże znaczenie. Jutro na pewno się odezwę jak dostanę tylko odpowiedź
 
@Porzeczka1234 Dziękuję kochana za wsparcie . Mam kartkę od Maliny na której napisał, że jeżeli nie uda się zajść do kwietnia to będę miała jedno doszczepianie a za 2 tyg MRL. Zastanawiam się tylko czy w maju będziemy mogli się starać czy będzie kazał czekać na wynik MRL. Obawiam się żeby coś znowu nie wyszło nowego. Czas mnie goni jest mi przykro czuję się bardzo samotna bez dzieciątka. Sądziłam, że po szczepieniach wszystko się ułoży.
 
reklama
Asiu
Ty już w domku jesteś ????
Tak, od niedzieli wieczorem już jesteśmy w domku.
Mały niestety w łóżeczku potrafi spać 15 -30 min a u mamy w łóżku dziś od 2 do 5, wczoraj od 22.30 do 2.50. Tak bardzo potrzebuje bliskości.

mhsv3e5ez4n46979.png
 
Do góry