reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki szukam pomocy w temacie slabe nasienie meza dla kolezanki. Jakis super lekarz z Warszawy. Leki i mozliwosci... Macie jakies doswoadczenia?

Ja mogę polecić suplement który polecił nam Janeczko - Extra sperm. Fajny skład i tani.


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
reklama
@beri123 ja polecam profertil bardzo drogi bardzo skuteczny. A jaki konkretnie koleżanka ma problem tzn mąż partner? Usg wskazanie koniecznie bez dyskusji może być stan zapalny, zapalenie prostaty gruczołu krokowego bądź żylaki powrózków nasiennych to najczęstsze przyczyny słabego nasienia pisz jak będziesz cos konkretnego wiedziała mam spore doświadczenie. Lekarz cóż polecam dr Szczębara specyficzny wariat ale oszczedza za pacjentów przyjmuje w Katowicach i Krakowie
 
@beri123 ja polecam profertil bardzo drogi bardzo skuteczny. A jaki konkretnie koleżanka ma problem tzn mąż partner? Usg wskazanie koniecznie bez dyskusji może być stan zapalny, zapalenie prostaty gruczołu krokowego bądź żylaki powrózków nasiennych to najczęstsze przyczyny słabego nasienia pisz jak będziesz cos konkretnego wiedziała mam spore doświadczenie. Lekarz cóż polecam dr Szczębara specyficzny wariat ale oszczedza za pacjentów przyjmuje w Katowicach i Krakowie
Dziewczynki K9chane jestescie. Koleżanka stara sie od 3 lat. Zrobiła sobie wszystkie badania. Wyszly dobrze wiec wysłała meza. Wyniki wszystkie oprocz gęstości poniżej normy. Jest załamana a to taka super pogodna dziewczyna. Strasznie bym chciał a jej pomoc. Jej maz bardzo się zestresowaltym wszystkim a to tez niedobrze. Wydaje mi sie ze jest sporo sposobów na polepszenie parametrów a ona dzis tak sie bateria jakby usłyszała że to koniec jej marzen.
 
@beri123 urolog i usg najlepiej w jakieś klinice leczenia bezpłodność oni się znają bo mają więcej doświadczenia. Moj mąż mial ruch a+b 4%norma 35-40 nie pamiętam zalamka po usg tabletkach profertil po 3 miesiacach i 2 tygodniach antybiotyku ruch a+b 58% i 4 razy ponad normę ilosc koniecznie usg lekarz powiedział ze to przez stan zapalny którego mąż w ogóle nie czuł nic nie bolało. Ale szybko wszystko wyprostowaliśmy głowa do gory bez płaczu tylko działać
 
@fondie a dlaczego nie podadzą jakie jest uzasadnienie bo co ?ja bym powiedziała ze biorę i zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego kontynułuję branie heparyny w szpitalu i przywiozłabym swoje leki ale bym o tym powiedziała zeby lekarz wiedział
 
reklama
niestety nie poidadza juz danwo mowilam ze biore
Uważam ze porzeczka ma rację. Czemu nie podadzą? Ja na słowo wpisałam swoje leki w ankietę i nikt nic nie kwestionowal i dostawałam. Tylko witaminy były moje. Spróbuj i wpisz przyjmowane wszystkie leki może akurat. Nie patrz na lekarza. Tam co chwile ktoś inny jest na dyżurze. .

Dziewczynki K9chane jestescie. Koleżanka stara sie od 3 lat. Zrobiła sobie wszystkie badania. Wyszly dobrze wiec wysłała meza. Wyniki wszystkie oprocz gęstości poniżej normy. Jest załamana a to taka super pogodna dziewczyna. Strasznie bym chciał a jej pomoc. Jej maz bardzo się zestresowaltym wszystkim a to tez niedobrze. Wydaje mi sie ze jest sporo sposobów na polepszenie parametrów a ona dzis tak sie bateria jakby usłyszała że to koniec jej marzen.
To myślę że prędzej ogarnie niż nasza immunologie. Dobrze by było nie nosić komórki w kieszeniach, laptopa na kolanach (za to gonilam M) i nie palić. To takie podstawy. Mój M do tego brał salfazin i androvid.
 
Do góry