reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie ja za porod nie place ale moj lekarz wie co biore i on zleca.conpodawc co nienuwaza ze fraxi po cc nie jest potrzebne i podadza.mi
 
reklama
Fondie, idz niech ci zrobi ciecie a nastepnego dnia pogadaj ze sie boisz zakrzepu i chcesz zastrzyk a hak powie ze bue to zapytaj czy wezmie na siebie jesli cos ci sie stanie. W supie bym miala czy sie ibrazi czy nie. Bedziesz juz po. Wywalic cie przeciez nie wywali ze szpitala
 
Ale ja pytalam powiedzial ze nic sie nie stanie bo nie musze brac. Chodzi o to ze janmam te zastrzyji mzoe mi moj m dac sam ale boje sie kolidowania z innym lekami ale chyba zribie se ten zasrzyk na 3dobre i w domu reszte mysle ze dwie doby nie zrobia wiekiej roznicy.zwlaszcza ze ostatni zrobie w sobote o polnocy w niedziele juz nie takie mam zaleceni a potem zrobie we wtorek albo srode ibtaknw czasie pologu. Moj m najlepszy wogole sie tym nie przejmujemowi jak sie nienuda zrobic w szpitalu to trudno jetses przeciez w szpitalu jakby cos sie dzialo to zareaguja a wlaczyny najwyzej w domu i ze najwyzej mam wypic 3l we wtorek zebybsie cos rozrzedzilo:)
 
A najdziwineijsze jest to ze lekarz robi non stop przeplywy dwa razy w tyg ktg mialam 3rzy wtyg co chwile.boi sie czegokokwiek a heparyne olewa
 
Jeden szpital tylko i dlatego ja całkiem się przeniosłam na Krk, bo nie chcę się stresować.
Moja siostra będzie rodziła u nas w szpitalu i wcześniej musi się "dogadać" z lekarzem i położną;p
A jakby ją złapalo nagle i gina nie było to co? :)

@fondie uważam ze heparyna po cc powinna być tak jak po każdej operacji. Juz w skrajnej ostateczności podała bym sobie sama.

Slyszalyscie ze 2 tyg temu o dziewczynie z Brzozowa co urodziła i zmarła? Dzidzia miała 10 pkt ona zaledwie 18 lat i po sekcji wyszedł zator. Szok dla wszystkich. Wiec Fondie nie narzekaj tylko pomysl jak obejść temat ;) i nie pisze tego w złej wierze :)
 
kas lezalam tam nie rodzilam calkiem ok szpital. Nafoczka we znie strasz;/ bo jak naprawd enie miala jak podac to zwariuje w pierwszy dzien moze co chwile byc lekarka wie cnie dam rayd najwczenisje na drugi dzie jak wstane. J apo 1 cc nie mialam heparyny wogole. Nafoczk aprzeciez pisalas ze nie mialas podawanej heparyny po porodzie
 
reklama
kas lezalam tam nie rodzilam calkiem ok szpital. Nafoczka we znie strasz;/ bo jak naprawd enie miala jak podac to zwariuje w pierwszy dzien moze co chwile byc lekarka wie cnie dam rayd najwczenisje na drugi dzie jak wstane. J apo 1 cc nie mialam heparyny wogole. Nafoczk aprzeciez pisalas ze nie mialas podawanej heparyny po porodzie
Bo nie miałam. Ja nie miałam CC :)
Fondie wpisz w wywiad uparciuchu i zobaczysz co będzie a zastrzyki zawsze możesz mieć ze sobą. Będzie dobrze :)

@kas90 to nad lekarzem który jest non stop tez bym się zastanowiła ;) choć mam wrażenie ze oni wszyscy pracują non stop w 100 miejscach na raz
 
Do góry