reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Oj Bertha bercioszku zwaliło cię z nóg heh aż tak?? Nie możesz się starać przy antybiotyku dopochwowym lepiej żebyś wtedy nie zaliczyła naturalsa i miała chore dziecko z ciężkimi wadami.

@susana ssłyszałam ze Beatko są super to możesz młoda tak nazwać.

@lamia to wagina a ja z jednego pośladka zrobiłam wysokie czoło i krótki nos a z pipulki wargi jak murzynka babo - głupia ja co wyobraźnia może zrobić.

Agatush super malusie okraglusie.

Wikus nie może się zdecydować które skarpetki na dziś??
 
reklama
@bea25ta, nafoczka nas celowo uświadamia widzę z tymi skarpetami:* dziś Światowy Dzień osób z trisomią 21 pary chromosomów.
:D
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
 

Załączniki

  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif
    65,7 KB · Wyświetleń: 383
Oj Bertha bercioszku zwaliło cię z nóg heh aż tak?? Nie możesz się starać przy antybiotyku dopochwowym lepiej żebyś wtedy nie zaliczyła naturalsa i miała chore dziecko z ciężkimi wadami.

@susana ssłyszałam ze Beatki są super to możesz młoda tak nazwać.
@susana - potwierdzam, Beatki sa super :D

Kurde, to aż tak niebezpieczne??? Bo teraz to juz po ptokach, przytulanki były wczoraj.. :/
A w którym momencie antybiotyk powoduje te wady? Jak sie juz zagniezdzi zarodek czy juz wczesniej?? Ktoś cos??
Ja koncze antybiotyk doustnie 6dpo, a dopochwowo 9dpo...



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
@nafoczko cudny chłopiec. Buziaki dla Was.
@susana, tak się cieszę. Trzymam za Was mocno kciuki.
Brzuchatki, caluje w brzuszki.
Staraczki całuje gdzie sobie tylko życzą[emoji14]P.S. Mam fajne zdjęcie " cipulki" - jak mawia mój gin, ale nie mogę wstawić z tel. :-(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@nafoczko cudny chłopiec. Buziaki dla Was.
@susana, tak się cieszę. Trzymam za Was mocno kciuki.
Brzuchatki, caluje w brzuszki.
Staraczki całuje gdzie sobie tylko życzą[emoji14]P.S. Mam fajne zdjęcie " cipulki" - jak mawia mój gin, ale nie mogę wstawić z tel. :-(

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
A jednak cipulka:wink: pokaż !!będę miała porownanie
 
reklama
Do góry