reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 tak podejrzewam. O clexanie mówiło mi po poronieniu juz dwoch lekarzy. Boje sie cholernie tego.

Ale patrząc na takie przypadki jak Ty, trzeba wierzyc[emoji8] choc na razie stopujemy..


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
@kas90 tak podejrzewam. O clexanie mówiło mi po poronieniu juz dwoch lekarzy. Boje sie cholernie tego.

Ale patrząc na takie przypadki jak Ty, trzeba wierzyc[emoji8] choc na razie stopujemy..


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Witajcie.
Wrocilam po tygodniu ferii i nie moge Was nadrobic. Gratulacje super Bet, Nafoczko duzo zdrowka dla calej rodzinki.
Sus, jak u Ciebie? Ktory to tydzien? Trzymam nieustannie kciuki!
Usciski Kobietki!
 
Hej możecie mi powiedzieć na co Malina przepisuje encorton tylko jeśli są na przeciwciała? I na co stosujecie colostrum tylko na obniżenie nk?
 
Hej możecie mi powiedzieć na co Malina przepisuje encorton tylko jeśli są na przeciwciała? I na co stosujecie colostrum tylko na obniżenie nk?

@bobasek1990 malina chyba każdej z nas przepisuje encorton tylko w różnych dawkach i roznych dniach cyku w zależności od wyników badań mnie tlumaczył aby wyciszyć układ immunologiczny
Colostrum jest na nk ja brałam przez 2 miesiące ale ostatecznie przestałam brać przed 3 dawką szczepień

Może dziewczyny się tu wypowiedzą bardziej doświadczone

@Czajak kiedy ginekolog bo zapomniałam czy wtorek czy czwartek
 
reklama
Do góry