reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
My też wyjeżdżamy jutro do Zakopanego na 2 dni. Może ktoś będzie tam? :)
Udanego wyjazdu!!!!

Dziękuję pięknie za wszystkie rady. Dzwoniłam do lekarza, mam powalczyć paracetamolem, oscillococcinum , miodem, cytryna i sokiem z malin. Zobaczymy jaki będzie efekt. Mam tylko nadzieję że z Maluchem będzie wszystko ok :-(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popieram nafoczkę w 100 % w sprawie tych "priv" .
Ja rzadko się udzielam bo narazie nie mam co pisać , dopiero zaczynam leczenie a nie chcę głupot pisać !!!
Ale jestem tutaj i czytam i może akurat coś z waszych "priv "przyda się i mi !;) pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, proszę o podpowiedz czy badania: LH, FSH, testosteron, prolaktyna mogę wykonać w dowolnym dniu cyklu (póki co) bezowulacyjnego .... :(
 
reklama
@magda1208 jak NK? Caly dzień czekam na twoje wyniki?

Dziewczyny udanego urlopu

Kochane moje ja dziś 1 dzień cyklu zaczynam starania oby owocne chociaż tak sobie myślę ze z tym tez nie będzie tak łatwo ale narazie spokój w duszy i czekam na rozwój wydarzeń od dziś wysiaduje jajko

@Czajak jak u Ciebie ? @ jest ja leki wykupione juz wczoraj i przygotowania trwają :):):)
 
Do góry