reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Czasami żelazny zestaw zawodzi bo:
- źle dobrana dawka leków
- za późno wdrożone
- nie zdiagnozowana inna przyczyna...
Ale wtedy są jak wiecie szczepienia i nasze forumowe dziewczyny są przykładem, że się da. I tego każdej życzę. Koniec smutów. Będzie dobrze.

Ja jestem po wizycie, Malutka waży 722g, znów ułożona miednicowo, a poprzednio już była główką w dół. Trochę się boję czy zdąży się obrócić, bo z Oliwią 6 lat temu niestety się nie udało a wiem że im dalej tym ma ciaśniej.
Dostałam opieprz, że nie biorę Dopegytu, ale myślałam, że jak mam ciśnienie w normie to nie muszę..a tu klops, mam brać i już.
Co do cukrzycy, to kazał się nie martwić, że wyniki w normie, w 32 tc powtórzymy badanie.
No i mój gin chce abym rodziła naturalnie...bojam się :p
Generalnie jest wszystko ok, następna wizyta 23 luty,.
Super ze malutka rosnie :) :* dasz radę z porodem!!! :)

Zobacz załącznik 793155
A oto mały Kwiatuszek który ma najsliczniejsze usta jakie widziałam ♡♡♡ (zapewne po mamie) :)
Ale cudowności!!! Gratulacje Kwiatuszek!! :)


Bea, kiedy testujesz? U mnie dzisiaj 6dpo to u ciebie chyba juz jakos 10?



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Bertha pamiętasz ;-) Wczoraj i dziś testowalam. Wczoraj był 10dzien po zastrzyku ovitrel i miałam cień dziś już biały i zglupialas. Nie wiem czy coś pyklo czy ovitrel wolałabym żeby to pierwsze. Byłby cień szansy na ciążę a jak nie to ...dupa
 
Beatka a testy mialas takie same?
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Bertha pamiętasz ;-) Wczoraj i dziś testowalam. Wczoraj był 10dzien po zastrzyku ovitrel i miałam cień dziś już biały i zglupialas. Nie wiem czy coś pyklo czy ovitrel wolałabym żeby to pierwsze. Byłby cień szansy na ciążę a jak nie to ...dupa

Testuj dalej, moze teraz cien zacznie sie pokazywać na nowo. Trzymam mocno kciuki za ciebie!


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Dziewczyny wracam do walki po trzecim poronieniu ( luty 2016) to pewnie bedzie ostatni raz kiedy sie decydujemy .. Dziewczyny z mutacja MTHFR napiszcie prosze jakie dawki kwasu methyl bierzecie i witamin B . Chce kupic
Link do: SOLGAR Folian(Metafolin) 400mcg x 50tabl. z APTEKI
Link do: Methyl B-12 1000 mcg - 100 tabletek NOW FOODS
beda Ok ??

Wczoraj bylam na wizycie u dr Przybycienia umowilam sie z nim na cykle bez stymulacji ale z jednym monitoringiem gdzie po owulacji bede brac leki : aspirin cardio, luteine, duphaston i metypred w ciazy clexane.Przepisal zwykly kwas 5 mg i diete bezglutenowa do ktorej nie jetem przekonana,
Moja ostatnia ciaza byla na tych lekach ale moj synek mial transokacje taka jak ja. Wiem ze z moim kariotypem do loteria ale wiem tez ze osoby takie jak ja maja zdrowe dzieci, pozostaje mi wierzyc ze sie UDA!
 
Gabi33 życzę powodzenia i owocnych starań. Mam nadzieję że jak utrafisz w cyklu to translokacja da Wam spokój.

Bertha dzięki za wiarę ja się niełudzę. Wiem że jak jej nie ma to nie będzie bo za tydzień okres.

Liluli tak testy te same z rossmana
 
Dziewczyny wracam do walki po trzecim poronieniu ( luty 2016) to pewnie bedzie ostatni raz kiedy sie decydujemy .. Dziewczyny z mutacja MTHFR napiszcie prosze jakie dawki kwasu methyl bierzecie i witamin B . Chce kupic
Link do: SOLGAR Folian(Metafolin) 400mcg x 50tabl. z APTEKI
Link do: Methyl B-12 1000 mcg - 100 tabletek NOW FOODS
beda Ok ??

Wczoraj bylam na wizycie u dr Przybycienia umowilam sie z nim na cykle bez stymulacji ale z jednym monitoringiem gdzie po owulacji bede brac leki : aspirin cardio, luteine, duphaston i metypred w ciazy clexane.Przepisal zwykly kwas 5 mg i diete bezglutenowa do ktorej nie jetem przekonana,
Moja ostatnia ciaza byla na tych lekach ale moj synek mial transokacje taka jak ja. Wiem ze z moim kariotypem do loteria ale wiem tez ze osoby takie jak ja maja zdrowe dzieci, pozostaje mi wierzyc ze sie UDA!
Gabi433 mnie po drugiej stracie też kazali przejść na dietę bezglutenowa.... Trwam na niej prawie od roku... To duże wyrzeczenie i obciążenie dla budżetu :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja jestem po wizycie w klinice w Opolu i jestem mega zadowolona. W końcu trafiłam na lekarza kompetentnego. Pani dr powiedziała ze mam klasyczny zespół antyfosfolipidowy ze ciąży na samej heparynie nie pociagne ze muszę brać steryd. Ze mam ANA chociaż wyników jeszcze nie ma. Ale dr tak podejrzewa. Zalecenia dieta bezglutenowa, bezproduktow odzwierzecych i z niskim ig. Gluten może źle wpływać na organizm, atakować komórki A zwierzęta są za bardzo podobni genetycznie do ludzi dlatego mam zakaz spożywania nawet sera.
 
Do góry