reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ilis 91 ja takiego lekarza dlugo nie znalazlam co wypisalby mi steryd,a mialam ana 2 ,1200 a ana 3,5000 wiec nawet moja immunolog do ktorej chodzę olala mnie,enkorton zalatwilam u lekarza rodzinnego,moeiac ze bardzo boli mnie kregoslup,a mam pretekst bo mam przepukline kregoslupa,więc kazdy jak musi znajdzie na siebie jakis sposób,a potem przypadkiem trafilam na takiego co przepisuje enkorton,jestes z Krakowa wiec moge Ci polecic,napisz na priv ,to podam szczegoly, :-)
 
DZiękuje Nafoczka za dodanie zdjecia :)
Kochane ja.sie pomalu.ogarniam. ale bardzo pomalu. Stresuje się jak by to bylo moje pierwsze dziecko. Maly je i.spi. z cycka pociagnie 2x i spi. Wiec musze odciagac i go dokarmiac.
Dziekuje Wam z calego serca za gratulacje :*
Za kazda z Was trzymam kciuki i wspominam w modlitwach.
Cc mialam wczesniej bo maly byl owiniety pepowina, mialam skurcze co 4 min i wysokie ciśnienie. A dzien wczesniej jeszcze widzialam sie z dziewczynami z forum. I jednej szczegolnie dziekuje, a raczej jej mamie ktora jest Aniolem!
Dluga droga byla.przed nami. Teraz jeszcze dluzsza. Uwierzcie mi strach nie kończy sie w dniu porodu. Dopiero sie tak na prawde zaczyna.
Buziaki:*
 
Kwiatuszku masz racje starch jest ciagle ja o moja pierworodna dalej sie stresuje o wszystko ale zazdroszzcze ci bardzo bo chcialabym juz mala tulic cala i zdrowa a tu jak nie ddiner to inne dolegliwosci eh
 
Kwiatuszku i ja gratuluję:)
Co do strachu...ja o swoją prawie 8letnia corcię też cały czs drżę:) tak zwana "matka-wariatka" ze mnie;)
 
reklama
Do góry