reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witaj mamoGrzywacza.
Stosowalas jakies leki w tych ciązach? Może warto byłoby rozrysować wykres cyklu, wtedy moze coś wyjdzie, czy jest jakaś niedomoga lutealna. Lekarzowi na pewno sporo by to powiedziało o hormonach.

W zeszłym roku owulowałaś tylko 3 razy? Bo tej częsci wpisu za bardzo nie rozumiem.

Lekarka widziała wykresy i podobno wszystko jest ładnie, wg. Niej jest zawsze owulacja bo ładny skok ale przy tym bolące sutki i podwyższona temp. ... tak w przeciągu 13 miesięcy 3 razy zaszłam w ciąże ale wszystkie skończyły sie po ok tyg od zrobienia testu.. ... nie wiem co to sie dzieje ;(
 
reklama
kwiatuszku pomocy zrobilam zastrzyk w udo nie bolalo nic i teraz mysle pewnie walnelam w miesien ? a ponoc domiesniowo nie wolno ? udo jest od bioder do kolan wszedzie wbijasz ?moze.powinnam.wyzej robic ? zrobilam tak troche wyzej niz w polowie. ma to znaczenie ?
 
kwiatuszku pomocy zrobilam zastrzyk w udo nie bolalo nic i teraz mysle pewnie walnelam w miesien ? a ponoc domiesniowo nie wolno ? udo jest od bioder do kolan wszedzie wbijasz ?moze.powinnam.wyzej robic ? zrobilam tak troche wyzej niz w polowie. ma to znaczenie ?
Fondie na str. 3469 jest filmik ktory Strawbelka zalaczyla z zastrzykami w udo.

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Nafoczka - haha jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie[emoji6]

Gabis - wspolczuje zlych nowin ale najwazniejsze ze dzidzia ma sie dobrze i oby tak do konca. Dobrze ze tak szybko udalo Ci sie zalatwic endokrynologa. A bardzo wysokie masz tsh?

Fondie - doczytalam ze Ty juz 25 tydz ale zlecialo[emoji54] oby tak dalej

Asia - modlitwe masz zapewniona. Wierze ze bedzie dobrze

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, oby koniec roku obfitowal w II tlusciutkie krechy[emoji2]
Kitki ja mam stały kontakt mailowy z endo, piszę do niego a on od razu odpisuje, jak wyniki są ok lub wraca nadczynność którą mam od 3 lat to pisze dawkowanie leków bo Thyrozol mam zawsze w domu, teraz potrzebuję Euthyroxu więc mnie zapytał czy mogę przyjechać w czwartek na 7mą czy w piątek. Dziś mam wigilię w szkole z moją 6latka wiec jadę jutro.
Z tych wszystkich nowin najbardziej wkurzyla reumatolog, bo tsh i bakterie pewnie opanuje, ale ta baba zasiała niepewność. Chociaż jak mi słusznie powiedziała Sus dawka 5 mg sterydu to cukierek i nic nie da.
Buziaki

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarka widziała wykresy i podobno wszystko jest ładnie, wg. Niej jest zawsze owulacja bo ładny skok ale przy tym bolące sutki i podwyższona temp. ... tak w przeciągu 13 miesięcy 3 razy zaszłam w ciąże ale wszystkie skończyły sie po ok tyg od zrobienia testu.. ... nie wiem co to sie dzieje ;(
Robisz wykresy w programie,? Jeśli tak to pokaz moze coś zobaczymy a jeśli nie to plecam ta stronkę
Link do: Karta obserwacji cyklu owulacyjnego online - eNPR.pl

Fondie na str. 3469 jest filmik ktory Strawbelka zalaczyla z zastrzykami w udo.

xnw43e3k256g9p2p.png
Chyba ten filmik dorzucę do ciekawostek naszego wątku :)

Kas mhhh pychota ładuj do słoików.

Asia modlitwa

Nafoczko sprawiedliwość musi być nie namawiam ale powinnaś teraz powiedzieć do teściowej "mamo jak ciastka niech mama da jedno spróbować ":):):)
Juz zaproponowałam podział :D :D :D

Destino :*
 
Gabis przytulam mamnadzieje, ze bedzie lepiej

Nafoczka dobry pomysl z wrzuceniem filmiku.

Czy ktoras z Was po badaniu metyli sprawdzala poziom b12? Przezmiecias z biedoboru 198 skoczylmi na 713 norma 911. I mam za duzo zelaza w organizmie. Co sie z tym robi? Ogolnie dol bo policzylam ze histeroskopia pewnie w lutym a starania nie wiadomo kiedy...

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzycielko, ja już nie sprawdzam ani kwasu, ani b12 ani homocysteiny, bo szłoby zwariować. ?Chyba, że nie uda mi się szybko zajść, to wtedy najwyzej skontroluje. Na razie biorę 3 miesiac.
 
reklama
Do góry