reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie a nie boisz się że dziecko miało oczka zamkniętezebżeby nie patrzeć na twoją przerażona minę?? Nie zdziwie się jak na późniejszych USG będziesz widać tylko dupke :-p. Dziecko po takim stresie może mieć ADHD albo Autyzm . Nie no żartuje ale zastanow się że to może być złe dla maluszka.

P.S. Ale Ci fajnie :-D

Agnieszka kiedy szpital? Ula, Ula ulalalals AJ love u babe :-*

Liluli jeszcze oprócz męża muszę zmolestowac jednego pana z Lublina ;-)
 
reklama
Moja cora była w takim samym stresie i rozwija się super nie ważne porzeczka powodzenia
A powiedzcie mi bo wyszedł mi mi odczyn coombsa dodatni nie chce czytać znów neta co to znaczy ?
 
wezcie mi wytlumaczcie czemu ja nie umiem sie cieszyc znowu cos se wymyslam cociaz powiedzial, że ksiazkowo wyglada wszystko. wzial anwet an 3d i widzialam rece i nozkiale nie widizlam oczek i sie martwie ze moze ich nie ma i po chwili se zatsanwiam ja moze byc oczy widac w 8t3d na 3d usg jestem nienormlna kiedy zaczne sie cieszyc dzieciatko nagdonilo wzrostem serduszko ladnie bije powiedzial ze narazie wszystko wyglada idealnie wiec czemu ja tak mam chyba nie umiem uwierzyc ze moze byc dobrze po takich przejsciach.
aha dziewczyny przepulkina pepowinowa jest fizjologiczna ? i zanika tak powiedzial bo pokazywal tu pepowina ladna dluga i mowi ze przepuklina ale to fizjologiczne zaniknie nie przejmujemy sie , dalej pokazuje raczki nozki serduszko on sie nie zna na poronieniach ale wykonuje prenatalne i jest swietny od wszystkich wad nie ejdno dzieciatko u nas uratowal wiec jesli on mowi, że jest ok to chyba jest aja znow sie doszukuje czegos jak glupek!!!!!!!!!!! walnijcie mnie w leb ide spac bo biedne to moje dzieciatku w brzuszku matke wariatke ma straszna.
Powiedzial, ze sam by odstawil na tydzien acard ale napewno wrocil do niego ale wiadomo wtej kwesti slucham maliny.
nie ma pojecia dlaczego plamie bo wszystko jest ok nie ma nic w macicy.
Fondie... ja tak czytam co piszesz i przychodzi mi tylko jedno do głowy. Musisz koniecznie udać się do psychologa. To nie jest ani żart, ani kpina z mojej strony. Mówię całkiem poważnie i z troską o Ciebie. Nie panujesz nad tym co dzieje się w Twojej głowie/sercu. Wykończysz siebie, rodzinę i nas.
Taki lekarz jest w stanie Ci pomóc. Wielu osobom pomaga w najcięższych chwilach.
Ja jestem po 5 poronieniach i gdybym była w Twojej sytuacji to pewnie też bym się zamartwiała,ale nie jestem.
A powiedz nam szczerze, co na Twoje zachowanie, Twoje panikowanie i troski sądzi Twoja rodzina? Mąż??
Przede wszystkim przestań szukać interpretacji wyników w necie. Skoro ktoś je Ci zlecił to niech Ci je interpretuje, a nie Ty sama.
Boziulu z jednej strony Ci zazdroszczę tej ciąży, a z drugiej współczuję tych wątpliwości.

Pozdrawiam nowo zaciążone, starające się i resztę;)
 
nie mowie o tym wogole rodzinie bo nie chce zapeszac ciazy nikt nie wie aa maz mnie nie slucha bo ciagle w zarty obraca co mowie wiec tylko wam to pisze u psychologa juz bylam kochana tylko wam tak pisze takie pierdoly ...dobra dziewczyny nie ma sensu jak amcie mnie dosc to spadam stad bo to bez senu jak same widzice jak ie bylam wciazy ylo ok ateraz now jedziecie po mnie zostawie sobie watpliwosci dla siebie i juz bede was podczytywac ale nieebde sie udzielac chyba ze nic na temat mnie i mojej ciazy a po wizycie bede tylk isac czy ok czy nie i wsio i niech tak zostanie juz nie walkujmy tego tematu bomnie to wkur.... zaczyna a was zreszta tez wiec ustalmy te zasady i koniec. Nie intepretuje sama wyniku bo cholera nie mam pojecia co to odczym coombsa jest moze ktos z was ma doswiadczenie dlatego pytam i juz. NIe checie odpowiadac omincie posta i juz. a wogole tonie mam cisnienia 10000 i nie chodze ciagle zamartwian i podbuzowaa ciagle chodze usmiechnieta z cora sie bawie wy macie tylko takie wrazenie wiec ustalmy zero info o mojej ciazy koniec. bo co nie napisze to wkolko to samo wkolko a pamietaci eostania ciaze mialam zle przeczucia bo wiedizlam ze to koniec ta sie wie wtedy ale wy wymyslilyscie ze ja to zrobilam myslami no smiech po prostu wkoncu wyrzuce z siebie i to napisze ktos juz to napisal i naprawde wiele razy jedziecie po kims ito sraszie i trudno sie wbic w was bo zauwazcie ze co drua sie kloci albo jedzie po kims jzu nie wazne olewamy temat zero tematu mojej ciazy i juz. bed episac ogolnie co uwas koneic i kropka i skonczcie temat i ejchanie teraz po mnie konec tematu ok?
 
obyś strawbi miała rację co do przyrostu;)
a gdzie się podziewa Lamia78? burczuś co u ciebie? która z Was testuje ?Gabiś kiedy starania?
Fondie pisz szybko po wizycie co i jak chcemy dobrych wiadomości
Dzięki paula ,że pytasz :)
jestem i regularnie czytam ,trzymam kciuki za wszystkie zaciązone.
A u mnie tak - miałam uregulować prl i wtedy się starać ,ale zaraz po biochemicznej wyszedł spontan (jak u susany):oops: i dziś blada widoczna kreska :happy: (10 dpo)
Na razie przyjęłam to spokojnie ,bez stresu ,betę robię w piątek i oczywiście prl też -zobaczę jak spadła ,bo po bioch. zwiększyłam z 1/2 do całej 1x dziennie. Do tego czasu co dzień teścior -czy ciemnieje (bo przy bioch 14 dpo już bledł:crazy:.
POZDRAWIAM RESZTĘ DZIEWCZYNEK I PROSZĘ O KCIUKI.
 
nie mowie o tym wogole rodzinie bo nie chce zapeszac ciazy nikt nie wie aa maz mnie nie slucha bo ciagle w zarty obraca co mowie wiec tylko wam to pisze u psychologa juz bylam kochana tylko wam tak pisze takie pierdoly ...dobra dziewczyny nie ma sensu jak amcie mnie dosc to spadam stad bo to bez senu jak same widzice jak ie bylam wciazy ylo ok ateraz now jedziecie po mnie zostawie sobie watpliwosci dla siebie i juz bede was podczytywac ale nieebde sie udzielac chyba ze nic na temat mnie i mojej ciazy a po wizycie bede tylk isac czy ok czy nie i wsio i niech tak zostanie juz nie walkujmy tego tematu bomnie to wkur.... zaczyna a was zreszta tez wiec ustalmy te zasady i koniec. Nie intepretuje sama wyniku bo cholera nie mam pojecia co to odczym coombsa jest moze ktos z was ma doswiadczenie dlatego pytam i juz. NIe checie odpowiadac omincie posta i juz. a wogole tonie mam cisnienia 10000 i nie chodze ciagle zamartwian i podbuzowaa ciagle chodze usmiechnieta z cora sie bawie wy macie tylko takie wrazenie wiec ustalmy zero info o mojej ciazy koniec. bo co nie napisze to wkolko to samo wkolko a pamietaci eostania ciaze mialam zle przeczucia bo wiedizlam ze to koniec ta sie wie wtedy ale wy wymyslilyscie ze ja to zrobilam myslami no smiech po prostu wkoncu wyrzuce z siebie i to napisze ktos juz to napisal i naprawde wiele razy jedziecie po kims ito sraszie i trudno sie wbic w was bo zauwazcie ze co drua sie kloci albo jedzie po kims jzu nie wazne olewamy temat zero tematu mojej ciazy i juz. bed episac ogolnie co uwas koneic i kropka i skonczcie temat i ejchanie teraz po mnie konec tematu ok?
Tak czytam swój post setny raz...i nie widzę bym jechała po Tobie. Wręcz przeciwnie.
Ja od początku i nadal trzymam kciuki za rozwój Twojej ciąży. I rób se z tym co chcesz;p
Postaraj się nie zadręczać, zajmij czymś czas, tak jak piszesz, zabawą z córką itd.
I bez dramatyzowania, bo nie zgadzam się,że na tym forum to się jedzie po kimś i się nie wspiera. No bzdura no.
Uszy do góry i do przodu z tą ciążą:)
 
Fondie, nikt po Tobie nie jedzie tylko kazdy probuje do Ciebie przemowic w rozny sposob, zebys w koncu dala temu dziecku spokojnie sie rozwijac.
Przeczytaj swoj post jak przyszlas wczoraj od lekarza i co pisalas, znow na sile szukalas problemu. Nam poprostu zal Ciebie i tego dziecka i juz nie wiemy jak do Ciebie przemawiac zebys zrozumiala ze to nie jest dobre dla Ciebie i dziecka.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
lamia super daj znac jaka beta i do kogo chodzisz?
spoko mala idzie do przedszkola od czwatku zajme sie zakupami i reszta i skupie sie na tym zeby jej dobrze tam bylo.
Fondi napisz jak u ciebie z bromergonem?
odstawiłas? kiedy? zmniejszałaś dawki czy od razu?
chodzę do ''zwykłego '' gina ,żadnych ''malin'' i szczepień ,tylko teraz zestaw mam.
 
Do góry