reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Rany Strawbelko zapomniałam dzięki za przypomnienie, tak chcemy iść z mężem bardzo... Ja też mam na przedniej str ;);) ale nie wiem czy nisko czy wysoko ;) mnie jak czasami walnie w podbrzusze (jajnika) o rany....
 
reklama
Mnie wyszła właśnie 3
Riri trochę pociesza lekarz mnie nieźle nastraszyl
Fondi ide na kolposkopie we wtorek
Porzeczka, bo niektore giny jak cos zobacza to odrazu strasza rakiem.
U mnie jedna franca znalazla torbiel i mnie rakiem straszyla i markery kazala zrobic i markery wysokie. No to ja w ryk ze mam raka. Poszlam do innego gina no i torbiel czekoladowa.
Moze ta Twoja lekarka tez taka glupia jest!
Nie placz dziewczyno. Bedzie dobrze. Idz do jakiegos dobrego gina to sprawdzic[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie idź do maliny ob jes dobry w te klocki poczytaj opinie o nim. On szczepienia i to razem złoży.
Trójka co wyszła cytologia a niecin 3
 
Dokładnie idź do maliny ob jes dobry w te klocki poczytaj opinie o nim. On szczepienia i to razem złoży.
Trójka co wyszła cytologia a niecin 3
Porzeczko ja bym tak właśnie zrobiła,nawet jutro bym do niego pojechała,jestem taka w gorącej wodzie kąpana ale chciałabym mieć wszystko wytłumaczone a nie jak Cię ta lekarka potraktowała..chore..
kurcze dziewczyny ile my musimy jeszcze przeżyć żeby w końcu było dobrze...czemu Nas to wszystko spotyka..
 
Dobry Wieczór
Jestem, czytam Was a miarę regularnie późnym wieczorem lub nocą, bo wtedy najlepiej net chodzi. Siedzę z dziećmi dalej nad jeziorem i wracać mi się nie chce, Mły dziś skończył 8 tyg od ponad tygodnia pięknie się uśmiecha, straszny słodziak z niego
Asia669, wielkie gratulacje!!!! Jak beta w takim tempie przyrasta to na pewno będzie dobrze. Zobaczysz!
Fondie, ja chodziłam często na usg do mojego gina, długo ciąża była starsza wg usg o tydzień, potem jakoś się zrównało z terminem wg om, a na końcu znów tydzień więcej.
Jak byłam na początki kilka razy na usg na IP to nie przywiązywałam za bardzo wagi do terminu, dla mnie najważniejsze było, że Maluchowi bije serduszko. W wyższej ciąży natomiast na różnym sprzęcie wychodziły różnice w wadze Małego, ale tu wystarczył 1mm i już waga była inna.
Tak jak pisze Strawbelka ja kotlet śmierdzi znaczy się, że objawy są.
Nafoczka, jechałaś z Małym do lekarza po ugryzieniu? Ja mam uczulenie na jad więc pewnie jechałabym od razu na klaksonie, ale ja panikara jestem - bałabym się, że Mały też może być uczulony.
Susana, bardzo mi brakuje Twojej aktywności na forum, Wracaj!!!!
Lumia, a Ty gdzie przepadłaś!!!!
Mała Czarna, dziękuję, że pytasz o mnie!
Porzeczka, a jakie guzki Ty wyczuwasz?
Buziaki dla brzuchatek, Kwiatuszek, Strawbelka, Riri, Julia, Agnieszka, Fondie, Asia669, Tola,
mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam
Avita, Bea25ta, Sus, Lumia, Czarna I CAŁA RESZTA!!!!! za Was mocno trzymam, Wasza kolej teraz!!!!
Witam nową koleżankę
Pozdrawiam Całą Resztę Niewymienionych Kobitek!!!
 
Dokładnie idź do maliny ob jes dobry w te klocki poczytaj opinie o nim. On szczepienia i to razem złoży.
Trójka co wyszła cytologia a niecin 3
Fondi tak pisze grupa III diagnoza cin1/cin2 i tylko uslyszałam zdawkowe teksty od dr i skierowanie na kolposkopie umowiłam się na wtorek myślę tak zrobię tą kolposkopie i zobaczę co mi tam wyjdzie mają mi tam pobrać wycinki już pewnie coś to badanie mi da jesli wyjdzie kiepsko to chyba odwiedzę Maline bo jadę 12 września na szczepienia to się wcisne na wizytę i zapytam co on o tym mysli. Troszkę mnie uspokoilyscie przede wszystkim ty Fondi chociaż wasze wszystkie porady są dla mnie ważne i podtrzymują na duchu.
Arluska ja nie wiem co my jeszcze musimy przejść ile bolu może jeden człowiek przyjąć się ciagle podnosić ale chyba bardzo dużo
Riri i co ta twoja cytologia byla 3 i co dalej z nią robiłaś byłaś na jakimś dodatkowym badaniu przeleczyli Cię czymś powtarzalas cyt.
 
Fondi tak pisze grupa III diagnoza cin1/cin2 i tylko uslyszałam zdawkowe teksty od dr i skierowanie na kolposkopie umowiłam się na wtorek myślę tak zrobię tą kolposkopie i zobaczę co mi tam wyjdzie mają mi tam pobrać wycinki już pewnie coś to badanie mi da jesli wyjdzie kiepsko to chyba odwiedzę Maline bo jadę 12 września na szczepienia to się wcisne na wizytę i zapytam co on o tym mysli. Troszkę mnie uspokoilyscie przede wszystkim ty Fondi chociaż wasze wszystkie porady są dla mnie ważne i podtrzymują na duchu.
Arluska ja nie wiem co my jeszcze musimy przejść ile bolu może jeden człowiek przyjąć się ciagle podnosić ale chyba bardzo dużo
Riri i co ta twoja cytologia byla 3 i co dalej z nią robiłaś byłaś na jakimś dodatkowym badaniu przeleczyli Cię czymś powtarzalas cyt.
Moja koleżanka tez miała 3 to już dawno chyba jakiś antybiotyk brała pamiętam ze tez ja tak nastraszyli ale wszystko było ok. Ja ostatnio wycinamy pieprzyka bo naczytalam się ze jak się zmienia to napewno czerniak przez 2 tygodnie ryczalam ze umrę ale jest ok. Wkoncu musi być dobrze nie może na jedno osobę tyle nieszczęść spadać. Ja tez obsesyjnid czytam o wszystkim w necie dlatego wogole nie mam nadzieji ze te szczepionki i cale to leczenie cos da bo mam metlik od tych info na necie. A co do maliny to dziewczyny mają rację skonsultuj się z nim bo co lekarz to opinia. Będzie dobrze
 
Porzeczka może nie pamiętasz ale ja ostatnio byłam w takiej samej sytuacji. Z pobranej cytologii wyszły nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego ASC-US .Poszłam do gina też rzucił hasło komórki rakowe. Poszlam w inne miejsce powtórzyć cytologie bo tak mi radzono i wyszły ok. Życzę Ci tego.

Arda napis z mi co u Ciebie?? Odpuscilas a może już zaszłas?? Możesz pisać na priv buziaki
 
reklama
O to to to właśnie to As Coś... Jak Beata pisze miałam na kontroli jeszcze.. Wyszło mi coś o tym nablonku płaskim dyspalazja nieprawidłowa i cyto 3 ... A wcześniej wiedziałam że mam HPV bo miałam te klykciny odrobinę bo odrobinę ale było.. Na necie znalazłam sobie diagnozę... Lekarz zrobił cyto i to znikło a potem cyto po pol roku i zły wynik właśnie ta dyspalazja.... Dał.mi jakieś leki Betadine chyba, i jeszcze jakiś zajzajer ;) leczylam i kontrola na kontroli wyszła dwójka i że jeszcze są te komórki AS coś... Idokladjie brzmiało to tak atypowe kom. Nabłonka płaskiego o nieokreślonym znaczeniu ASCUS ale była 2 więc kazał iść do domu ale to było z jakieś 3 lata temu... Albo dwa i zrobiłam tetaz w ciąży i dwójka tylko coś pisało w uwagach że material plakonablonkowy... Ja cierpialam na odwieczny stan zapalny, który leczylam całe swoje życie, wiecznie miałam tam problem, wiecznie.. Odkąd pamiętam, stany zapalne pochwy pęcherza, trochę spokoju i wracalo..może ty masz też jakiś niewyleczony ostry stan zapalny, ale zrób ta kolposkopie lepiej teraz niż w xiazy a tak będziesz miała spokojna głowę do zachodzenia w ciaze ;);)
 
Do góry