reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana, nie wiem co napisać. Wierzę, że będzie dobrze. Kiedy masz się zgłosić na amino? Jesteś pewna, że chcesz wykonać te badanie?

Ja teraz biorę Zinnat a 3 dni, 2 dni i 1 dzień przed owu były starania. Ja jestem już zmęczona tym wszystkim. Lekarz zlecił branie po antybiotyku furaginy 2 tabletki na noc a wie jaka jest sytuacja, że jesteśmy w trakcie starań. Ma to zapobiec nawrotom.
 
Mówiłam, że dziś najlepiej mi w krzakach? Mówiłam?

Odebrałam wyniki:

homocysteina: 8,93 (5,75-12,61)
TSH 1,893 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (0,38-5,33)
FT3 3,88 (3,8-6)
FT4 8,73 (7,86-14,41)

Wychodzi na to, że po 3 latach nadczynności wpadłam w niedoczynność??Super. Coraz lepiej...Co mi się jeszcze poprzestawia w tym cholernym organizmie???? Mam dość...:-( :(

Gabiś nie wpadłaś w żadną niedoczynnosc wynik masz dobry tylko teraz musisz uważać zeby nie podskoczyło wiecej do gory do staran jest ok . Żeby nie podskoczyło do tsh 2 .


Sus jestem z tobą na tych badaniach i trzymam za rączkę .;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porzeczka proszę tel do Prokocimia 12 6582011 wew 1406 pobieraja krew we wt, śr i czw. odpłatność za badanie allo mlr na hallu głównym, gdybys chciała jechać to dzwoń i pytaj
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam nowe koleżanki.

Chciałam tylko przekazać że wyszłam ze szpitala jeszcze w dwupaku. Nie jest to dla nas najlepszy czas więc za dużo się nie poudzielam.

Bea trudno mi ocenić twój wykres bo strasznie ci tempka skacze ale chyba w 15dc była owu, a te spadki świadczą albo o złym pomiarze albo o huśtawce hormonalnej. Daj więcej wskazówek.

Nieustannie proszę o kciuki i modlitwę za Wikusiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry