reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Heloo.Musiałam iść na 55 urodziny szwagra mojego męża .
Wracam 23 .30 a tu tyle czytania ....
Widzę że się troszkę za mną stęskniłyście .To miło.
Testu nie wkleję bo już krechy nie widać .Była i pierdzielona zniknęła.
Rano zrobię następny.

Co do clo to ja ostatnio pytałam moją ginkę o to ale ona nie chciała mi dać bo powiedziała że mam swoje jajka a clo nie musi spowodować wzrostu większej ilości .Może urosnąć tylko jeden pęcherzyk tak samo jak do tej pory.No i powiedziała to samo co Lumia, że po clo są słabsze ciąże .No ale wiecie , każdy gin ma swoje jakieś tam zdanie ,na każdy temat, nie zawsze dobre.Ja sama nie wiem czy kiedyś z clo nie skożystam , nie zapieram się .Póki co jeżeli mam swoje pęcherzyki powiedziała że wystarczy pregnyl .

Fondie ja mam hasxi.Jestem na euthyroxie.Moja ginka jest też endokrynologiem .Od razu zleciła mi encorton po 2 poronieniu.Mnie nk wyszły 9 ale ja robiłam te Nk rozszeżone i tam były też jakieś inne oznaczenia które wyszły żle i kazała brać mi encorton 5 mg przez 3 MIESIĄCE CODZIENNIE. I dopiero po 3 mies brania miałam zacząć starania .
Teraz biorę po jajeczkowaniu 10 mg ..
Moja tarczyca jest tetaz w normie .i nic nie skacze po encortonie.Fondie a ty może dopiero krótko bierzesz te leki od tarczycy?
ja lecze sie.na tarczyce od 2012roku wykryto podczas ciazy donoszonej wtedy mialam duze dawki potem tylko z25mg a teraz znow skacze. Ja przed clo nie mialam podobno owulacji wiec moje jajka te slabe na szczecie pregnyl byl wiec moze dopomogl troszke. jak ta ginka sie nazywa i skadjest ? ale pewnie z daleka i na monotoringi na pewno bym nie jezdzila:(to pisze z rana maila do gina i wymuszam encorton chociaz 5mg:) a ja strasznie puchne przy encortonie :(
 
nie moglam edytowac wiec dodalam nowy. nafoczka ma ciaze z clo wiec daje nadzieje:) a jakbym chciala.ta gonatropine to co mam ginowi powoedziec bo kompletnie nie mam pojecia co mam mu mowic to sie jak podaje ?
 
Susana a testy masz te same? mi tez pare razy wcześniej cień wychodził ale zawsze go szukałam sama w każde możliwe strony, jak mialo wyjść to wyszło, zaciskam wciąż kciuki... &&&

co do stymulacji ovitrelle, to ja mialam nie dlatego, że pecherzyki mi nie pękaly tylko dlatego, że mój gin (jeden jak i drugi) twierdzili, że pregnyl wzmacnia ciałko od samego początku- póki co jestem tu gdzie jestem- co pomogło trudno powiedzieć, bo poprzednio nie wiem czy pamietacie mialam i steryd i clexan0,4- a się nie udało...

Witaj Marti, myślę, że po jednym poronieniu nie zlecą ci góry badań. Jeśli jesteś przekonana, że chcesz szukać przyczyny to zapisuj pomału badania przez nas proponowane i stopniowo rób. Jedyne co większość z nas miała na NFZ to kariotypy może histeroskopie i jak masz endo to badania taczycy. Reszte i tak bedziesz musiała zrobić sama.

Zrób sobie na początek wit. D3 i gen MTHFR- to wychodzi większości z nas. Bedziesz wiedziała jakie witaminy sa ci niezbędne a potem pomału jak chcesz drążyć wszystkie przeciwciała ANA, ASA, APA, AOA, aTPO, aTG
 
Ostatnia edycja:
Strawbelka! Zrobilas ten test?

Susana, no to pewnosci dalej nie ma zadnej....

Laski, potrzymajcie kciuki za mnie, bo od wczoraj do dzis mam bol owu wiec albo juz cos sie zadzialo albo zadzieje. Wieczorkiem musze upolowac meza, a nie bedzie to latwe ;) na szczescie dzialalismy i w piatek i w sobote wiec tylko poprawic trzeba hehe :)
 
reklama
Do góry