reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, Ty nie robilas bety prawda? No wiec sprawa nie jest przesadzona...

Ja sie chwale. Lewy jajnik pika! Dziwne, bo owu ma byc z prawego?! No malo wazne! Wazne, ze go czuje :D
 
reklama
Strawbelka, Ty nie robilas bety prawda? No wiec sprawa nie jest przesadzona...

Ja sie chwale. Lewy jajnik pika! Dziwne, bo owu ma byc z prawego?! No malo wazne! Wazne, ze go czuje :D
Arda bety nie robilam bo juz mi szkoda kasy, musze jakies oszczednosci robic;) ale wole sikance bo jakos lepiej znosze ta jedna kreche niz bete ujemna;)
 
Heloo.Musiałam iść na 55 urodziny szwagra mojego męża .
Wracam 23 .30 a tu tyle czytania ....
Widzę że się troszkę za mną stęskniłyście .To miło.
Testu nie wkleję bo już krechy nie widać .Była i pierdzielona zniknęła.
Rano zrobię następny.

Co do clo to ja ostatnio pytałam moją ginkę o to ale ona nie chciała mi dać bo powiedziała że mam swoje jajka a clo nie musi spowodować wzrostu większej ilości .Może urosnąć tylko jeden pęcherzyk tak samo jak do tej pory.No i powiedziała to samo co Lumia, że po clo są słabsze ciąże .No ale wiecie , każdy gin ma swoje jakieś tam zdanie ,na każdy temat, nie zawsze dobre.Ja sama nie wiem czy kiedyś z clo nie skożystam , nie zapieram się .Póki co jeżeli mam swoje pęcherzyki powiedziała że wystarczy pregnyl .

Fondie ja mam hasxi.Jestem na euthyroxie.Moja ginka jest też endokrynologiem .Od razu zleciła mi encorton po 2 poronieniu.Mnie nk wyszły 9 ale ja robiłam te Nk rozszeżone i tam były też jakieś inne oznaczenia które wyszły żle i kazała brać mi encorton 5 mg przez 3 MIESIĄCE CODZIENNIE. I dopiero po 3 mies brania miałam zacząć starania .
Teraz biorę po jajeczkowaniu 10 mg ..
Moja tarczyca jest tetaz w normie .i nic nie skacze po encortonie.Fondie a ty może dopiero krótko bierzesz te leki od tarczycy?
 
Moja @ chyba nie chce mnie odwiedzic, zwariuje chyba, zaraz ja sobie z brzucha wycisne. Kuzwa nie dosc ze napewno w ciazy nie jestem to jeszcze sie ze mna bawi w chowanego... No teraz czysto, jak sie jutro nie rozkreci to po test lece. Moze z tego stresu teraz sie spoznia, bo w brzuchu dziwnie jak na miesiaczke. Ech...dam znac jutro czy franca przyszla.
Syrawbelka może nie nadejdzie ta franca.A masz plamienia? A test masz jakiś w domu?
 
reklama
ja jestem 5dni po owu i co bym miala zrobic ztym estradiolem?


ja dostalam clo bo wlasnie mam slabe jajka swoje a pregnyl wzmacnia go... nie rozumiem juz sama o co chodzi z gonatropinami. Wzielam utrogestam zgodnie z zaleceniami ale cyce mam jak donice a leje sie jak z kranu i co mam zrobic zeby szybko wlaczyc encorton boje sie na wlasna reke bo juz mam 100 letroxu potem co bede 1000 brac... nie wiem co robic ani endo ani lekarz ni chca dac podczas staran encortonu cholera jasna

kiedy mam ten test zrobic zeby cos wiedziec? i nie bylo pregnylu?
Co do testu po pregnylu to ci nic nie podpowiem bo sama jak dziecko we mgle jesjestNiektórzy mówią że 10 dni się utrzymuje niektórzy że 12 .Myślę że jest to indywidualne .Zależy jak organizm matabolizuje leki.
 
Do góry