reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Marti w którym byłaś tyg? Czy nie było to puste jajo? Podałaś za mało danych żeby coś doradzić.
Susana estradiol już nie ma sensu zwłaszcza że w weekend nigdzie nie zrobisz, lepiej kup test i zrób kolejny ale ja myslę, że to już ;-)
 
Strawbelka, kupiłam tylko bluzkę i dwa staniki na markecie w carrefourze, bo dziś mega wyprzedaże były. T tak poza tym to nic, bo była tylko po spożywkę.
Susana, kiedy kolejny tescior? Wstaw nam fotkę, choć 8/9 dpo to jeszcze strasznie wcześnie
 
Susana
To i ja Cię wesprę:) Ja robiłam w 10 dpo i była blada kreska - w ten sam dzień pojechałam zrobić bete i wyszła 32, dwa dni poźniej wynosiła 90:) więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Fondi,
Ja w tym cyklu też na własną rękę po owu wziąłam encorton (dawka od 5-10mg - miałam końcówkę więc jakoś musiałam sobie radzić) + acard + duphaston:)

Doris
Teraz w galeriach to jakaś tragedia:) Ja miałam kilka prób ale jak z miejscem na parkingu już był problem dalam za wygraną:)

Arda&&&&&&&&

Marti
Witaj, Bardzo mi przykro...Niestety tak jak Dziewczyny piszą- musisz napisać coś więcej. Długo się straaliście, był zarodek, była akcja serca?
Kiedy będziesz mieć wyniki histopatologiczne?
 
Lumia mam pytanie, bo Ty chyba sie w tym orientujesz. Lepiej inseminacje robic na stymulowanym cyklu czy na naturalnym, no bo ja od 6 cykli po poronieniu nie moge zaciazyc i moze te jajeczka jakies slabe sa. Czy jak jest stymulacja to one sa lepszej jakosci?
 
O matko jednak coś się pokazało cień cieniowaty .Czy to ciąża czy pregnyl?

Wstawiaj nam tutaj ten ten, bo umrę z ciekawości!!!!!!

Trzeba jutro rano zrobić jeszcze i się okaże może czy ciemnieje czy zniknie bo jest bardzo bardzo balada ta kreska .

Zrób kolejny, tylko mnie więcej o tej samej porze, będzie porównanie

Susana najważniejsze że na tą chwilę powstrzymało Cię przed samobójstwem heh.

Własnie!!!! :-)

A ja myslalam, ze to ja jestem najmniej cierpliwa na forum hehe :) mnie zostal jeszcze wreekendzik na dzialania :D potem dolacze do zacnego grona oczekujacych!

Chyba ja jestem najbardziej niecierpliwa, ile ja się testów narobiła, to aż wstyd się przyznać. Ale ja taka jestem, teraz panikuję i raz dziennie sprawdzam serduszko detektorem a większość detektowa wcale nie ma i nie potrzebuje i żyją od wizyty do wizyty.

Może na ten estradiol lecieć ? Co myślisz?

Ty na betę leć a nie na estradiol!!!! :-)

Susana, to juz lepiej zrobic 2 betki niz kombinowac z estradiolem, bo ten musisz tez zrobic minimum 2 razy. Betka i juz :) bedzie jasnosc. Tyle osob Ci kibicuje, ze musi byl ladna pozytywna i rosnaca :)

Popieram, beta koniecznie a jutro i pojutrze test.

Hej dziewczyny,miałam poronienie chybione :/ w.wigilię robili mi zabieg. Powiedzcie mi czy teraz przed planowaniem następnej ciąży muszę robić jakieś badania itd

Musisz wiecej napisać szczegółów, który tydzień, czy ciąża obumarłą wcześniej (takie informacje musiałaś mieć od lekarza. My tutaj robiłyśmy dużo badań ale my po wielu przejściach jestesmy niestety.

Bea25ta.....witaj!!!!

Nafoczka, a Ty co tak ostatnio się słabo udzielasz???

Lumia???

Gdzie Reszta Dziewcząt?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strawbelko,
Jest wiele Diewczyn, które mają iui na naturalnym cyklu - te które oczywiście nie mają problemów z owu. Ja niestety mam pco - latego byłam stymulowana.
A Ty jesteś na clo? ile cykli sie staracie?
Wiesz ja mam trochę swoją teorię na temat clo - le oczywiście to moje subiektywne zdanie.
Ja brałam clo ponad pól roku i nic - nie potrafiłam zaciążyć Jak się już wkurzyłam- powiedziałam lekarzowi, że chcę ganodrotopiny (bo wydaje mi się ,że są "bardiej naturalne") Wtedy dał mi jeszcze letrozol - i wtedy się udalo za pierwszym razem - niestety poroniłam. Teraz byłam własnie na gonadotropinach i też zaskoczyło za pierwszym razem.
Dlatego moja teoria jest tka,że clo (przynajmniej u mnie) "produkował" słabe jajka....
A wracając do iui - to jeżeli już dostajesz gonadotropiny - to lekarz zaleca już iui w celu zwiększenia szans - bo ganodotrop są o wiele droższe niż clo.
 
Do góry