reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny zycze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dobrych wynikow i malenstwa witajacego juz z Wami rok 2017 ;)

Na sylwka jade do lasu wiec nie mam co marzyc o internecie. Bede miala co czytac po powrocie, bo po cichutku czytam Was codziennie.

U mnie srednio. Czekam na pierwsza @ po lyzeczkowaniu. Juz mi sie spoznia a 11 mam miec histeroskopie... Nie dotarly tez wyniki genetyczne aniolka co zaczyna mnie wpedzac w psychoze ;P na szczescie mam super leki od zaprzyjaznionego psychiatry i zdecydowanie lepiej przechodzi sie straty. Polecam i byle do wiosny :)
 
Strawbelka, wiem jakie to dolujace, tez przez to przechodziłam ale zawsze póki @ nie ma jest nadzieja
Doris ja w poniedzialek ide do lekarza i twardo sie upieram przy inseminacji. U mnie w cuda juz nie wierze. Ale moze teraz by ktoras z nas zaciazyla, chyba najwyzszy czas zeby 2 nastepne zaciazyly;)
 
reklama
Witam sie i ja w ostatni dzien roku :) faktycznie jestesmy troszke zajeci, bo dni plodne pelna para :p moze dzis zrobimy przerwe, bo wychodzimy do znajomycha na impreze, ale A. bedzie trzezwy i juz sie smial, ze moze go najsc ochota ;) ja zabieram ze soba wytrawne winko qiec bedzie kuracja i przyjemnosc w jednym heheh. zabieram sie zaraz za jedzonko, a potem paznokcie, no jakos trzeba wygladac :)

Susana i strawbelka, czekam z niecierpliwoscia na wyjasnienie sytuacji. Trzymam kciuki mocno!

Strawbleka, ja mam porobione te mutacje prywatnie, bo u mnie na wizyte czeka sie 2 miesiace, a potem kolejna 8 na badanie. Tylko kariotyp zrobilismy na nfz i zajelo nam to jakies 4 miesiace. Ale wszystko zalezy od placowki.
 
Do góry