reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Aditko cudnny ten Twój mały mężczyzna:)
Alternatywa czyli ceny się nie zmieniły , tylko pamiętaj , że na początku wymagają też testu limfocytotoksycznego ( z MLR łącznie ok320zł), a po leczeniu kontroluje się już tylko MLR). Jeśli wybierasz się do dr Sachy to na pewno tak Ci zaleci więc szkoda marnować wizyty..
Jak będziesz wybierać się na to badanie to najlepiej być o 7.30, jedna osoba niech zajmie się opłatą (to wbrew pozorom nie jest takie proste bo najpierw bierze się coś a la sierowanie w dziale usług płatnych- na lewo od wejścia głównego; później trzeba pójść z tym do kasy , która była zupełnie w innym miejscu, a krew pobierają w laboratorium piętro niżej- w tym samym miejscu wszystkim, tzn. usługi płatne i wszystki dzieci z wszystkich poradni, dlatego najlepiej jak jedna osoba od razu po przyjeździe zajmie kolejkę.. Trochę kombinowania, ale pierwsze badanie zajęło nam praweie 3h (2-2,5h w tej właśnie kolejce), a kontrola już tylko 30min bo wiedzieliśmy co i jak. Tylko ta osoba co będzie rejestrować i płacić niech ma oba dowody osobiste bo muszą spisać dane...

Pietrucha, według mnie 1mg to rzeczywiście mało... No chyba, że to tak na teraz a po teście pozytywnym zwiększycie do 10mg...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzisiaj to już normalnie krwawię, sama nie wiem co o tym myśleć, myslę że to koniec, przynajmniej raz ominę łyżeczkowanie bo nigdy nie miałam poronienia samoistnego. Strasznie mi smutno
 
Anieszko, a nie możesz podejść do jakiegoś lekarza na usg? Krwawienie o niczym nie świadczy. ja w pierwszej ciąży na początku krwawiłam - okazało się, że mam krwiaka, który musi zejść, a zarodek trzymał się twardo. Krwawiłam kilka dni. Koniecznie leć na usg zamiast się zamartwiać i wymyślać czarne scenariusze. Ani Tobie, ani maluszkowi to nie jest potrzebne!!
 
Jestem pewna, że to koniec, podczas załatwiania wyleciał mi duży skrzep, krwawię bardzo mocno i mam ból jak przy miesiączce, niestety nie mam możliwości iść dziś na usg bo mój lekarz dziś nie pracuje chyba że jechać do szpitala ale to dopiero wieczorem na ostry dyżur.
 
Agnieszko strasznie mi przykro, skrzepy są bardzo niepokojące.. a w którym tygodniu ciąży jesteś bo na tel nie widzę stopki.
A nie możesz teraz podjechać do szpitala?
 
Dziewczyny chwile mnie tu nie bylo ale postanowiłam sie odezwac jak będę wiedzieć cos konkretnego. Zapisałam się na wizytę do dr. Przybycenia. Byłam u niego w ostatnich dniach. Po zapoznaniu się z moimi badaniami zlecił nam następne w celu uzupełnienia diagnostyki. Po wykonaniu mi usg stwierdził policystyczne jajniki faktycznie jest w nich masa pęcherzyków wyglądają jak ser z dziurami. I najprawdopodobniej zrost w macicy po zabiegach. Zlecił wykonanie histetoskopi diagnostycznej. I z wynikami wszystkich badań przyjść na wizyte. Trochę mnie ten ogrom informacji przytloczyl. Wykonalam juz badania o których mowil. Cześć wyników juz dostaje. Zaniepokolia mnie prolaktyna bo pierwsza 15 w normie a druga po obciążeniu 420.. Co o tym sądzicie? Badania jakie mi zlecił to mieszana hodowla lunfocytow, test mikrocytotoksyczny, honocysteina, termolabilny wariant MTHFR, witamina d,anty-tg, cmv, FSH, LH, mutacja genu pitrombiny, P/c antygenom łożyska, jajnika, plemnikom, ANA2, testosteron.
 
Agnieszko ze mnie schodziły skrzepy i ból brzucha był mocny i Lenka na świecie biega.Najadłąm sie dupaka odrazu 4 tabl i do szpitala a tam krwiak mega który schodził, wiec nie zawsze to oznacza koniec. Tak mialam kilkakrotnie a jest mała wiec mam nadz że u Ciebie to samo będzie
Cięzarówki wstawiam wam linki
Mama Wozi Bardziej
Sroka o.... tam sa analizy srodków myjacych itp dla dzieciaków świetna sprawa
 
Ja teZ tak mialam przeciez i Piotrus na swiecie tylko koniecznid jedz na IP moze dadza ci zastrzyk z prolutonu i wszystko sprawdza!! P.s. mialam krwiaka 10cm...!!i udalo sie dotrzymac a nikt szans nir dawal
 
reklama
Agnieszka jedź koniecznie na IP.. Od takich przypadków jest. Ja w tej ciąży też raz miałam takie krwawienie, że musiałam zamienić wkładki na podpaski a młody rośnie jak na drożdżach i fika w brzuchu:)
 
Do góry