reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jestem po kontrolnej wizycie, u ginekologa. Jestem załamana podejsćiem. Na ostatniej wizycie potwierdzającej obumarcie zarodka, wykazywał jakiś entuzjazm. Aby znaleźć przyczynę nawracających poronień. A tu dziś poza tym, że proponuje encorton przy następnej ciąży. To neguje wykonywanie dodatkowych badań, bo i po co. Za wyskoka homocysteina, po co zbijać.

Zastanawiam się czy na własną rękę robić badanie, komórek NK, allo Mlr, oraz przeciwciał przeciwjądrowych. Czy umówić się na początek do immunologa? Czy jechać tam z badaniami. Aby zaoszczędzić czas.

Poszukuje ginekologa bardziej zaangażowanego w takie przypadki. Województwo warmińsko-mazurskie.
Może być Warszawa. A może być Trójmiasto. Nie wiem do kogo jeszcze mogę się udać.
Możesz spróbować zapisać się do Gawlik-Olewicz w Poznaniu. Przyjmuje w 2 miejscach. Wymaga badania KIR oraz HLA-C kobiety oraz test CBA. 2 wizyta moze byc online.
 
reklama
Jestem po kontrolnej wizycie, u ginekologa. Jestem załamana podejsćiem. Na ostatniej wizycie potwierdzającej obumarcie zarodka, wykazywał jakiś entuzjazm. Aby znaleźć przyczynę nawracających poronień. A tu dziś poza tym, że proponuje encorton przy następnej ciąży. To neguje wykonywanie dodatkowych badań, bo i po co. Za wyskoka homocysteina, po co zbijać.

Zastanawiam się czy na własną rękę robić badanie, komórek NK, allo Mlr, oraz przeciwciał przeciwjądrowych. Czy umówić się na początek do immunologa? Czy jechać tam z badaniami. Aby zaoszczędzić czas.

Poszukuje ginekologa bardziej zaangażowanego w takie przypadki. Województwo warmińsko-mazurskie.
Może być Warszawa. A może być Trójmiasto. Nie wiem do kogo jeszcze mogę się udać.
Musisz koniecznie unormować Homocysteine. Kup sobie modulatory homocysteiny np z solgaru. I przy poronieniach powinnaś brać leki steryd, heparyna, acard i fajnie by było dodać accofol. Tak masz racje musisz znaleźć innego lekarza, który się zna na tego typu problemach lub takiegu który nie będzie robił żadnych aluzju do lakow. Możesz się idąc do kliniki Bocian. Ktoś już tam pisał.
 
Nie dawno czytałem prace naukową jak kwas liponowy obniża komorki NK poprzez odpowiednie proporcje Th1/Th2. To była duża dawka dzienna 1200 mg dziennie.

Rzekomo aminokwas Arginina podaje się w USA do skutecznej implantacji. Zioło serdecznik pospolity wzmacnia ścianki macicy-dzialanie przeciwporonne ale uważać trzeba na słońce bo uczulenie na skórze może pojawić się
 
Dziewczyny ja jestem po kolejnej stracie … po badaniach genetycznych (wykryte mthfr i pai -1) czas na immunologa… kto poleci na juz dobrego immunologa najlepiej jak najbliżej dolnego śląska? lub odstąpi termin u paśnika…. Bo wiem ze dużo osób go poleca?
 
Dziewczyny ja jestem po kolejnej stracie … po badaniach genetycznych (wykryte mthfr i pai -1) czas na immunologa… kto poleci na juz dobrego immunologa najlepiej jak najbliżej dolnego śląska? lub odstąpi termin u paśnika…. Bo wiem ze dużo osób go poleca?
Dr Janosz ginekolog immunolog. Przyjmuje w Med Silesia w Rudzie Śląskiej. Pelna diagnostyka, staly kontakt, uprzejmą, wspolczujaca i zna sie na rzeczy. Polecam. Wystarczy na znanym lekarzy poczytać opinie.
 
hej dziewczyny. Jestem po 4 nieudanym transferze ale wczoraj podeszłam po raz 5 ( tym razem zdecydowaliśmy się na 2 zarodki klasa 5 i 3) plus embriolog zastosował nacięcie otoczki.
Miała któraś z was nacięcie i dzieki temu transfer skończył się powodzeniem ?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam wizytę u dr Pasnika na 12.10 czy może któraś z Was chciałaby się ze mną zamienić na wcześniejszy termin? Wcześniej mogę mieć transfer i chciałabym być po konsultacji z nim inaczej chyba to odpuszczę.
 
Do góry