reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Homocysteina do zbicia.
Te 3 pierwsze na krzepliwość są przy samej górnej granicy. Clexane i acard by się przydał. Ja mam antykoagulant 36,5 przy normie do 38 i lekarka mówiła, że to już może z innymi czynnikami, zwłaszcza w ciąży dawać jakieś komplikacje.
Hej mam antykoagulant la1 39. Lekarz powiedział, ze ok. Mam pewnie obawy ponieważ norma na moich wynikach to 40. Czy od momenty pozytywnego testu brałaś neoparin?
Ja 24.06 mam wizytę i chce poprosić endokrynologa o wypisanie.
Jestem po 1 stracie 9tc. Krwiak, zarodek słabo rósł itd.
 
Homocysteina do zbicia.
Te 3 pierwsze na krzepliwość są przy samej górnej granicy. Clexane i acard by się przydał. Ja mam antykoagulant 36,5 przy normie do 38 i lekarka mówiła, że to już może z innymi czynnikami, zwłaszcza w ciąży dawać jakieś komplikacje.
Jak robiłam badania na przeciwciała wszystkie wyszły ok, w normie. Dodatkowo biorę acard encorton od pozytywnego testu duphaston 3x1 i actifolin.
 
Jak robiłam badania na przeciwciała wszystkie wyszły ok, w normie. Dodatkowo biorę acard encorton od pozytywnego testu duphaston 3x1 i actifolin.
Ale chyba u Ciebie jednak tak nie do końca wszystko OK, bo na pierwszym badaniu miałaś któreś przeciwciała na APS dodatnie? Wiesz, prof. Malinowski to lekarz bardzo ogarniający kwestie niepowodzeń ciąży, może warto, żebyś mu zaufała. Twoja dawka encortonu nie jest duża, tu wiele kobiet bierze większe podczas ciąży.
 
Encorton nie przenika przez łożysko? [emoji85] boje się tych działań niepożądanych
Wiesz, wszystkie leki brane w ciąży mają ryzyko działań niepożądanych - mniejsze lub większe. Ale zasada jest jedna, jeśli korzyści są większe niż potencjalne ryzyko, to się je bierze. Wszystkie na tym forum brałyśmy leki, gdyby nie było takiej potrzeby, teraz byśmy o tym nie pisały [emoji6]
 
Ale chyba u Ciebie jednak tak nie do końca wszystko OK, bo na pierwszym badaniu miałaś któreś przeciwciała na APS dodatnie? Wiesz, prof. Malinowski to lekarz bardzo ogarniający kwestie niepowodzeń ciąży, może warto, żebyś mu zaufała. Twoja dawka encortonu nie jest duża, tu wiele kobiet bierze większe podczas ciąży.
Tak okazały się błędne, dlatego powtórzyłam jeszcze raz. Wyobraźcie sobie, ze nawet jak robiłam za 1-wszym razem rozmrozili próbkę do antykoagulanta. Musiałam ponowić. Potem ok te przeciwciala
 
reklama
Wiesz, wszystkie leki brane w ciąży mają ryzyko działań niepożądanych - mniejsze lub większe. Ale zasada jest jedna, jeśli korzyści są większe niż potencjalne ryzyko, to się je bierze. Wszystkie na tym forum brałyśmy leki, gdyby nie było takiej potrzeby, teraz byśmy o tym nie pisały [emoji6]
Dokładnie, ja po jednej stracie szukałam przyczyn. Nie do końca są jasne, jednak mając zaufanie do lekarza, biorąc leki od cyklu potem pozytywnego testu musi się udać. Czyli dużo z Was bierze encorton i neoparin razem?
 
Do góry