reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
jestem po wizycie u gina. jest pęcherzyk ciążowy z żółtkowym (ostatni okres 4listopada) ale mam delikatne plamienie więc może być naprawdę różnie, dostałam encorton i fraxiparine (zastrzyki w brzuch) no i czekam co się wydarzy....
Może poproś chociaż o heparynę, super jakbyś dostała steryd.
 
Dziewczyny, czy wiecie co oznacza jeśli beta wychodzi 92, a laboratorium podaje że ciąża 1-10 tydzień ma przedział 202 - 231000. Bardzo mnie niepokoi ten wynik, a jestem już po 2 promieniach :(
Beta powyżej 5 oznacza po prostu ciążę ;) zrób przyrost po 48h i zobacz jaki będzie. Wtedy będziesz miała jasną sytuacje
 
jestem po wizycie u gina. jest pęcherzyk ciążowy z żółtkowym (ostatni okres 4listopada) ale mam delikatne plamienie więc może być naprawdę różnie, dostałam encorton i fraxiparine (zastrzyki w brzuch) no i czekam co się wydarzy....
Super, ze dostałaś leki. Teraz już będzie wszystko tylko dobrze.
Moje doświadczenie mówi, ze ciąże z plamieniami to nic nadzwyczajnego i spokojnie się rozwijają do końca. A często te książkowe po cichu gasną.
Trzymam kciuki, dawaj nam znać.
 
dzięki będę informować, następna wizyta 23 grudnia przed samymi świętami, więc albo święta będą miłe albo nie [emoji846]
Super, ze dostałaś leki. Teraz już będzie wszystko tylko dobrze.
Moje doświadczenie mówi, ze ciąże z plamieniami to nic nadzwyczajnego i spokojnie się rozwijają do końca. A często te książkowe po cichu gasną.
Trzymam kciuki, dawaj nam znać.
 
reklama
Do góry