reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

dziś 30dc, a ja nadal bez okresu. Od kilku dni boli mnie brzuch jakbym miała okres i już mnie to irytowało więc był już seks na wywołanie okresu, po nim jedna czerwona kropelka krwi i dalej biały śluz, nie pomogło to na okres więc znów wczoraj gorąca kąpiel, seks i dziś rano tylko 3 razy brązowy śluz i znów cisza, brzuch mnie dalej boli, temp. ciała pod pachą 37,1. Ostatni test w 28dc negatywny. Biorę po pół tabletki bromergonu, czy przez to mogłam mieć ten brązowy śluz? Nigdy od niego nie zaczynała mi się miesiączka, zawsze od razu czerwono. Nie wiem już co myśleć [emoji1745]
 
reklama
Dziewczyny jestem przerażona nie znalazłam detektorem mojego dzidzusia . Jadę na IP . Boje się bardzo . Nie wiem czy tak się ułożył ale kilka razy próbowałam tak się boje .wieczorem było wszystko ok . Do tej pory było wszystko dobrze mamy prawie skończony 14 t
 
Czekam na IP chyba zwarjuje albo zejdę na zawał omg tak się boje wieczorem było wszystko dobrze a rano kilka razy i go nie znalazłam boje się dziewczyny nie wiem czy później już przez nerwy
 
Hej,
Mam pytanie do osób, które miały kontakt:
Lekarz do prowadzenia pacjentki po poronieniach, do zdiagnozowania ew. przyczyn obumarć oraz próbie zajścia w kolejną nirpewną ciążę dr Paliga czy dr Janosz? Nie wiem do kogo się udać.
 
Czekam na IP chyba zwarjuje albo zejdę na zawał omg tak się boje wieczorem było wszystko dobrze a rano kilka razy i go nie znalazłam boje się dziewczyny nie wiem czy później już przez nerwy
Kochana stres i nerwy są oczywiste, dobrze, ze pojechałaś na IP! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było ok!
 
reklama
Do góry