reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Naprawdę dużo przeszliście bardzo mi przykro z tego powodu ale myśle ze warto jeszcze spróbować u prof. Malinowskiego masz bardzo dużo badań zrobionych także wydaje mi się ze jakieś pojedyncze będzie wam kazał jeszcze zrobić których nie macie a które stwierdzi ze są potrzebne do poznania przyczyny. Wizytę masz dopiero na maj także spokojnie bym ja zostawiła i pojechała w maju do niego.. ja mam za tydzień ostatnie szczepienie później 4.03 badania poszczepieniowe 25.03 wizyta i mam nadzieje ze zielone światło także jak chcesz będę Cię informować czy nam pomógł.. do tego czasu już mam nadzieje ze sytuacja u nas się wyklaruje i się w końcu uda wtedy miałabyś kolejny przykład ze warto do niego jechać.. na tym forum jest dużo dziewczyn co po szczepieniach u niego są obecnie w ciąży bądź już urodziły także według mnie warto spróbować... 3 maj się i jak będziesz miała jakieś pytania to śmiało pisz
Super dzięki. Wizyte mam 24 lutego już :) także już niedługo. Trzymam kciuki za was
 
reklama
@Dominos skoro jesteś z Opola, to czy znasz dr Królik? ja jestem spod Opola :)
@Porzeczka1234 no suplementuję sie narazie...i tyle :)

Tak, to ona mi kazała zrobić wszystkie badania i teraz wysłała mnie do dr Paśnika, ale poczytałam i zapisałam się do Malinowskiego. Fajna babka choć nic nie pomogła :/ ale przynajmniej nie bawi się w ciemno tylko wysyła dalej :)
 
Ah tak, ja już po prenatalnych :) @dagmarie25 Ty to zawsze pamiętasz.
Mamy się dobrze, dzidziuś pięknie się zaprezentował na USG i już wiemy, że będzie synek. Także wczoraj płakałam ze szczęścia po wynikach, a oto moje Maleństwo :)
 

Załączniki

  • IMG_20200212_131436.jpg
    IMG_20200212_131436.jpg
    965 KB · Wyświetleń: 79
Ah tak, ja już po prenatalnych :) @dagmarie25 Ty to zawsze pamiętasz.
Mamy się dobrze, dzidziuś pięknie się zaprezentował na USG i już wiemy, że będzie synek. Także wczoraj płakałam ze szczęścia po wynikach, a oto moje Maleństwo :)
Kochana cudownie!!!!!!! Gratuluje! <3 a maluszek cudny :* to teraz mamuska za wózkami się rozglądaj bo my zwlekalismy z kupowaniem i teraz boli kieszeń jak trzeba będzie wszystko na raz kupować :D
Bardzo, bardzo sie cieszę :*
 
Ok. Dam. Znać. Ile. W sumie wizyt jest u dr jeśli dr zadecyduje szczepienia? Ile. Kolejne wizyty kosztują?
Pierwsza wizyya 400zl, pozniej szczepienia i po serii szczepień badania i pozniej wizyta w celu omówienia badań koszt 350zl. Jak zielone swiatlo to kolejna wizyta dipiero w ciąży i w ciąży to juz co miesiąc wizyty koszt 350zl ;)
 
Pierwsza wizyya 400zl, pozniej szczepienia i po serii szczepień badania i pozniej wizyta w celu omówienia badań koszt 350zl. Jak zielone swiatlo to kolejna wizyta dipiero w ciąży i w ciąży to juz co miesiąc wizyty koszt 350zl ;)
Pamiętasz ile. Allo kosztuje tam? Bo pewnie to. Się bada po. Szczepieniach?? Czy coś jeszcze? Ciąże u dr trzeba prowadzić? Bo ja mam ponad 400km do. Loodzi....
 
reklama
Naprawdę dużo przeszliście bardzo mi przykro z tego powodu ale myśle ze warto jeszcze spróbować u prof. Malinowskiego masz bardzo dużo badań zrobionych także wydaje mi się ze jakieś pojedyncze będzie wam kazał jeszcze zrobić których nie macie a które stwierdzi ze są potrzebne do poznania przyczyny. Wizytę masz dopiero na maj także spokojnie bym ja zostawiła i pojechała w maju do niego.. ja mam za tydzień ostatnie szczepienie później 4.03 badania poszczepieniowe 25.03 wizyta i mam nadzieje ze zielone światło także jak chcesz będę Cię informować czy nam pomógł.. do tego czasu już mam nadzieje ze sytuacja u nas się wyklaruje i się w końcu uda wtedy miałabyś kolejny przykład ze warto do niego jechać.. na tym forum jest dużo dziewczyn co po szczepieniach u niego są obecnie w ciąży bądź już urodziły także według mnie warto spróbować... 3 maj się i jak będziesz miała jakieś pytania to śmiało pisz
Co to za szczepienia ?
 
Do góry