reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Żelazny zestaw tzn?
Przepraszamy że się wtrącam w dyskusję. Ale też jestem po dwóch poronieniach w 6/7 tc (w każdej biło serduszko) i dwóch łyżeczkowaniach.

Teraz mam 20 dc i od kolejnego zamierzam działać.
Mam niby zalecenia na heparynę ale tylko tyle.
W badaniach wyszło mi źle tylko pai1 i v-leiden reszta w normie.

Znacie jakiegoś lekarza w Krakowie ?
Krk to dr Przybycien. Dzięki niemu mam syna <3
 
reklama
@burczuś wiem o co chodzi. Tylko Helenka to wymarzona ciąża, taka, której w ogóle się nie czuje. To dopiero wtedy zrozumiałam słowa, że ciąża nie choroba. Do końca chodziłam w swoich spodniach. Żadnych bólu, skurczy nic. No i piękna słodka wpadeczka. To, że pojawiła się tak wcześnie to ignorancja lekarzy, z którą wciąż walczymy. Gdyby słuchali tego co mowie mogli spróbować powstrzymać przedwczesny poród. Głupio to zignorowali. Wiedziałam, że zaczyna się poród, że jest za wcześnie... To było trudne. Teraz ignorują jej wcześniactwo. Wczoraj usłyszałam od mądrego lekarza, że do 3 roku życia jej układ immunologiczny będzie kiepsko działał. Tak więc... Uzbroić się w cierpliwość...

@Mi80 oczywiście, że potrzebujemy pomocy. Tylko u nas to takie skomplikowane. Trudno określić jak taka pomoc miałaby wyglądać. Na początek muszę sobie pozrzedzic i pomarudzic, by nie trzymać w sobie napięcia, bo robię się agresywna. I trochę wolnego czasu by się przydało. A i jakieś fajne przepisy na jedzenie dla dzieci z uczuleniem na bmk... To na poczatek
@Destino gdzie mam sie stawić do opieki nad maluchami😙 jeżeli blisko mnie chętnie podjadę żebyś mogła sie drzemnąć
Bmk - bialko mleka krowiego ?? Czyli kolejeny mały wegan tak? Ja nie jem właśnie nabiału
Jakiego rodzaju przepisy coś dla maluszka dla Was wszystkich ??
 
@Destino gdzie mam sie stawić do opieki nad maluchami😙 jeżeli blisko mnie chętnie podjadę żebyś mogła sie drzemnąć
Bmk - bialko mleka krowiego ?? Czyli kolejeny mały wegan tak? Ja nie jem właśnie nabiału
Jakiego rodzaju przepisy coś dla maluszka dla Was wszystkich ??
Nasza destino jest z Krakowa, także nie jest to w sumie tak daleko ;)
 
U zmaczynskiego bylam i niestety ale za wszelką cenę chciał mi zrobić histeroskopie, ponowić wszystkie badania bo na wyniki które mu dałam nie chciał nawet patrzeć.
Ja Zmaczynskiego poznalam wlasnie w szpitalu, na histeroskopie skierowala mnie ginka do ktorej chodzilam,on mi ja robil i w sumie wyprowadzil mi macice tragicznego stanu, wykryl guza na jajniku takze, duzo mu zawdzieczam, napisze na priv
 
Hej dziewczyny ja dziś po wizycie u dr. P. i jakoś jestem zdolowana powiedział coś podobnego co @Marthi (tylko że ja nie badalam zarodków) i wykrył guzka na tarczycy:((( miała moze któraś?
 
Hej dziewczyny ja dziś po wizycie u dr. P. i jakoś jestem zdolowana powiedział coś podobnego co @Marthi (tylko że ja nie badalam zarodków) i wykrył guzka na tarczycy:((( miała moze któraś?

A co @Marthi powiedziała? Guzkiem ja bym się nie przejmowała, idź do endokrynologa. Zrób tez biopsje, jeśli jest nieduży i biopsja będzie ok, nie ma się czym przejmować. Plus gdy jeszcze hormony są w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja dziś po wizycie u dr. P. i jakoś jestem zdolowana powiedział coś podobnego co @Marthi (tylko że ja nie badalam zarodków) i wykrył guzka na tarczycy:((( miała moze któraś?
Ja również chodze do dr P. I jestem z niego bardzo zadowolona daje mi taka nadzieje ze będzie wszystko dobrze chociaż nie ukrywam ze mam do niego kawałek 300km w jedna stronę
Ale wczoraj dostałam telefon ze zwolnił się termin na poniedziałek u pani dr Paligi czy któraś z dziewczyn ma jakieś informacje w temacie Pani doktor ?
Nie ukrywam ze byłam zdziwiona telefon ponieważ termin miałam gdzieś dopiero maj-czerwiec
 
Jakby któraś z was miała jakieś inforamcje na temat dr Paligi i chciałaby się nimi podzielić byłabym bardzo wdzięczna ❤️
 
reklama
@Pami123 kochana, ja uwazam ze jeśli już jesteś u dr Przybycienia to nie ma sensu poki co szukać pomocy u innego lekarza... każdy lekarz ma swoje metody leczenia, pogląd na wszystko. Ja nie wiem czy to nie mąci w głowie takie łapanie kilku srok za ogon. Daj doktorowi szansę tym bardziej ze piszesz, ze on sam mówi ze będzie wszystko dobrze. Ja Ci gwarantuje ze on nie rzuca slow na wiatr [emoji173]
 
Do góry