reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Pami123 kochana, ja uwazam ze jeśli już jesteś u dr Przybycienia to nie ma sensu poki co szukać pomocy u innego lekarza... każdy lekarz ma swoje metody leczenia, pogląd na wszystko. Ja nie wiem czy to nie mąci w głowie takie łapanie kilku srok za ogon. Daj doktorowi szansę tym bardziej ze piszesz, ze on sam mówi ze będzie wszystko dobrze. Ja Ci gwarantuje ze on nie rzuca slow na wiatr [emoji173]
W moim przypadku podejrzewamy ze to przez to allo mlr się teraz nie udaje ale 17.02 mam ostatnie szczepienie także mam nadzieje ze po tym to już z górki
 
reklama
Witajcie dziewczyny czy któraś zna się na tych wynikach?
20200208_215033.jpeg
 
Ja również chodze do dr P. I jestem z niego bardzo zadowolona daje mi taka nadzieje ze będzie wszystko dobrze chociaż nie ukrywam ze mam do niego kawałek 300km w jedna stronę
Ale wczoraj dostałam telefon ze zwolnił się termin na poniedziałek u pani dr Paligi czy któraś z dziewczyn ma jakieś informacje w temacie Pani doktor ?
Nie ukrywam ze byłam zdziwiona telefon ponieważ termin miałam gdzieś dopiero maj-czerwiec
Ja nie mówię ze jestem nie zadowolona bo przebadał mnie dokładnie zlecił kolejne badania by wykluczyć inne rzeczy. Tylko nie wiadomo czy to ta przyczyna co mówił bo nie badalam zarodków. Po ilu poronieniach jesteś i ty badalas zarodki?
 
Ja nie mówię ze jestem nie zadowolona bo przebadał mnie dokładnie zlecił kolejne badania by wykluczyć inne rzeczy. Tylko nie wiadomo czy to ta przyczyna co mówił bo nie badalam zarodków. Po ilu poronieniach jesteś i ty badalas zarodki?
Dwa poronienia i nie badałam zarodków
 
Dziewczyny, które byłyście w ciąży, albo jesteście.. Proszę napiszcie na jak długo odstawialyscie acard przy krwawieniach i plamieniach i kiedy do niego wracałyście??
 
Ostatnia edycja:
Ja odstawiłam wcześnie, nie pamiętam dokładnie, ale kojarzy mi się 15tc? Coś w tym stylu. Nie wróciłam już do niego
Dziękuję za odpowiedź, ale nie napisałam najważniejszego.. Chodziło mi o plamienia.. Bo mam mega dylemat, czy go brać, bo jak zaczęłam plamić we wtorek to go odstawiałam..
 
Dziękuję za odpowiedź, ale nie napisałam najważniejszego.. Chodziło mi o plamienia.. Bo mam mega dylemat, czy go brać, bo jak zaczęłam plamić we wtorek to go odstawiałam..
Malinowski mówił żeby odstawić na cały okres plamien i wrócić jak będzie czysto. Acard utrzymuje się do tygodnia po odstawieniu.
 
reklama
Dziewczyny, które byłyście w ciąży, albo jesteście.. Proszę napiszcie na jak długo odstawialyscie acard przy krwawieniach i plamieniach i kiedy do niego wracałyście??
Odstawiłam ok 4tc bo zaczęłam plamić, potem krwawić i już do niego nie wróciłam mimo zespołu aps. Za to heparyny nie odstawiłam za żadne skarby
 
Do góry