reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia Gratulacje, Córka sama sobie wybrała dzień narodzin! Jesteście na klinice na Bor.? Tam byla fajna pielegniarka laktacyjna, nie pamietam jej imienia, ale dobrze mi doradzila. Odpoczywajcie!
 
@iveo - wyczułaś temat :D

@marshia - TY JUŻ WIESZ [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ od rana nadal nie wierze ale GRATULUJE NAJMOCNIEJ NA ŚWIECIE [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ właśnie dlatego taka tu od rana w serduszkach byłam dziewczyny!! [emoji12]


Hahaha no @olaa90 to właśnie dlatego :D jak wstałam kolo 6 i przeczytałam wiadomość to woooow :)))) hahahah

@Destino - cudownie ze Helenka robi takie postępy!!!! :) silna babeczka z niej :)

@marzycielka81 - gratuluje :)
Napisz coś więcej o tych probiotykach proszę :) Jakie zalecił i w jakiej formie :)
 
A ja mam kolejne wyniki ANA2 HEP-2 typ swiecenia ziarnisty chromosomow w mianie 1:640. ANA3 Ro-52 rekombinat(52) +, AMA-M2 +, DFS70+++, kontrola(ws)+++. Reszta ujemna. Nie mam pojecia o co tu chodzi po co reumatoidalne? Po co do zachodzenia w ciążę ? Pewnie Wy ekspertki wiecie.
Te dfs70 nie pamiętał dokaldnie ale reumatolog mi tłumaczył że chodzi coś o soczewke oka. Ten antygen robią od niedawna i tym żeby się nie przejmować. Dwa pozostałe dobrze skonsultować z reumatologiem.

@marshia gratulacje :)
 
Niestety szyjka jest coraz krotsza... ja znow mam bole brzuch... leze z nogami do gory i czekam na decyzje profesora... nie jest dobrze...
Dostaje kroplowki z magnezem i zobaczymy co dalej bedzie...

Prosze o kciuki modlitwe... co kto moze. Aby Stas i Amelka nie odeszli od nas...
 
reklama
Do góry