reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jestem w domu. Usg robila co prawda inna lekarka ale niby pomiar zamknietek czesci nadal wychodzi ponad 3 cm. Jest ten tunel lejek rozwarcie czy cos tam kazdy nazywa to inaczej ale to jest wewnatrz. Potem przyszla moka lekarka ale to zbadala mnie juz reka, w posiewie z szyjki wyszly mi bakterie enterococcus fecalies czy jakos tak ale ponoc ten antybiotyk co bralam byl tez na ta bakterie wiec jutro w gabinecie profesor poboerze mi wymaz i zobaczymy martwie sie.. bo widze ze jednak z ta szyjka siw xos dzieje.. wszyscy mowia a bez paniki bo ma ponad 3 cm to dluga szyjka itp itd a tak naprawde to tylko ja i moja lekarka rozumiemy ze ona sie skraca i trzeba xos robic. Eh mam nadzieje ze jutro jakos sie dogadam z tym profesorem jak noe to chyba bede go na kolanach blagac ze to juz ten czas koedy zakladamy szew profilaktycznie zeby za 2 tyg nie trzeba bylo mnie ratować pilnie... eh.. mam tez nadzieje ze ten antybiotyk pomogl jesli byla to wina bakterii... eh no nic zobaczymy.
 
reklama
Dziewczyny znajoma ma do sprzedania neoparin 0.8 , ja wiem ze wiekszosc ma refundację ja tez wiec nie kupuje od niej, ale chetnie sprzeda za 50zl opakowanie , wiec jak ktos nie na refundacji to i tak fajna opcja. Jak cos to priv i dam namiary bo ona nie z forum.
4 pelne opakowania.
 
Dziewczyny, które przyjmowały steryd. Napiszcie proszę do którego tygodnia? Wiem że było o tym wielokrotnie ale nie mogę doszukać się tych postów.
Jutro wizyta więc przede mną nieprzespana noc o_O
 
Dziewczyny, które przyjmowały steryd. Napiszcie proszę do którego tygodnia? Wiem że było o tym wielokrotnie ale nie mogę doszukać się tych postów.
Jutro wizyta więc przede mną nieprzespana noc o_O
Ja do 20 tygodnja i chyba tu większość dziewczyn do 20 ale są też takie co do 14-16 tydzień z tego co kojarzę.

@burczuś kochana jesteś?Jak u Was sytuacja?

@dżoasia odezwij się jak twoje perełki?
 
@justkaki u mnie jest krócej steryd. Rozpiskę mam mniej więcej tak : ( ja mam datami ale nic Ci to nie powie wiec przeliczylam na tygodnie ) 15 mg od początku ciąży do około 12 tygodnia, od 12 do 14 tygodnia 10 mg, i od 14 do 16 tygodnia 5 mg.
Od jutra właśnie zaczynam schodzić z dawki i mam przez to stres....
 
Dziewczyny jestem zrozpaczona.

@Oczekujaca123 Tobie wyszło coś podobnego? Tego swinstwa nie ma czym leczyć :(
IMG_20190205_090353.jpeg
 
reklama
Dziewczyny jestem zrozpaczona.

@Oczekujaca123 Tobie wyszło coś podobnego? Tego swinstwa nie ma czym leczyć :(Zobacz załącznik 939984
Ja mialam ten staphylococua ale jakis inny rodzaj w moczu a teraz w szyjce mam enterococcus :/ ja na ten staphylococcua dostawalam antybiotyk bofiroksym czy jakoa tak ale czy zadzialal to jeszcze nie wiem.. :( najbardziej boje sie tego co mam w szyjce. Kiedy masz wizyte u lekarza?
 
Do góry