reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 z szyjki macicy. Mój wynik jest wstępny. Dopiero w poniedziałek będzie wiadomo. Mi dali fluo..mi..zin. Powiedzieli ze dalej o leczeniu zdecydować ma ginekolog jak już będzie sto procent pewny wynik.

@marshia dzieki
Ja biore bio..rac..ef ale dozylnie. Mam brac 5 dni wiec pewnie wyjde w poniedziałek
 
@marzycielka81 mi teraz wyszła candida :( i coś tam jeszxze w posiewie z szyjki. Mam doustnie 2x1 augu..mentim na 7 dni i dopochwowo nata..my..cynę na 10 :(. Pierwszy raz takie coś mi się przyplątało :(.
 
@marshia jak augmentin to może GBS?

Gbs nie ma. Robiłam tydzień temu. Jest „candida sp. Obecne. Z uwagi na dodatni posiew wymazu z kanału szyjki macicy: augu.mentin i nata.mycyna”.
I to wszystko.
Dolegliwości żadnych, nawrt nie czułam, ze coś się robi. A miesiąc temu wymaz czysty.
 
Ostatnia edycja:
Hehe...Może pomylili próbki. Na patologii pobierają przecież tego kilkadziesiąt dziennie........ Ja ani swędzenia, a nie upławów, czysto i sucho było.
 
reklama
No właśnie o ile bakteryjne są bezobjawowe to candida raczej nie. Bierz probiotyki pro.vag tri.vagin żeby się tam nie wyjałowić całkiem przy tym leczeniu mi wychodzi w posiewie 0 tych dobrych pałeczek Lactobacillus
 
Do góry