reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Heparyny nie mam. To chyba bez różnicy... Hmm
Acard wieczorem, to info od mojego hematologa i tez jest to opinia Polskiego Towarzystwa kardiologicznego, możesz znaleźć artykuł u mamy ginekolog albo poszukać tej opini w necie. Wklejam printscreen artykułu. Ja tez biorę acard 150
 

Załączniki

  • 75C4F930-90B6-46F8-B42E-489C9E0FF0F3.png
    75C4F930-90B6-46F8-B42E-489C9E0FF0F3.png
    63,4 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Nie odzywałem się ponieważ miałam gorszy okres. Byłam dziś u diabetologa i idę jutro do szpitala na oddział polozniczy. Moja glukoza jest o wiele za wysoka. Serduszko dziś biło ale jestem posrana ze strachu bo lekarz powiedział że 107 bije chyba że źle zrozumiałam. Powiedziałam dziś prawdę w pracy o ciąży dziś po tym skierowaniu. Pewnie źle zrobiłam ale spanikowalam

@Marthi kochana pięknego masz psa.
 
Acard wieczorem, to info od mojego hematologa i tez jest to opinia Polskiego Towarzystwa kardiologicznego, możesz znaleźć artykuł u mamy ginekolog albo poszukać tej opini w necie. Wklejam printscreen artykułu. Ja tez biorę acard 150
A masz profilaktycznie czy jakieś kiepskie wyniki? Ja panikara jestem i tak się boję te 150 wziąć :O
 
A masz profilaktycznie czy jakieś kiepskie wyniki? Ja panikara jestem i tak się boję te 150 wziąć :O
Z tego co idze, słyszę i czytam to profilaktycznie dają tez 150 nawet jeśli się nie ma trombofili. Ja mam zalecenie żeby w razie krwawień odstawić a potem stopniowo wracać. Ja mam trombofilie i zespół antyfisfolipidowy. Acard przed ciąża brałam w dawce 75.

@marzycielka81 ciężkie psychicznie te nasze ciąże.... mysle że nie ma co ukrywać za długo ciąży, nie dość ze człowiek ma ciążowe kłopoty to jeszcze teraz sie nakombinować by nikt nie wiedział. Po mnie z kilometra widać ze ciąża, chodzę zgięta bo zawsze mam takie bóle ze wyprostować sie nie mogę, blada jak trup i nie mam doklejanych rzęs co oznacza ciężka chorobę! ;) ;)
A serduszko potrafi różnie bić.... czasami maleństwo śpi.... choć wiem ze ja tez analizowałam, u mnie w poprzedniej ciąży biło za szybko. Współczuje pobytu w szpitalu ale może coś zaradzą.
 
O acardzie to powiem tak pół z nas brało rano a clexane wieczorem pół odwrotnie wszystkie ciaze donoszone [emoji4]
@marzycielka81 i tak by się dowiedzieli po zwolnieniu o ciąży
Bardzo współczuję komplikacji mam nadzieję że są do pokonania a to serduszko jednak ok

U mnie po porodzie ciągle infekcja wyszedł GBS 4 stopień czystości brak tych dobrych Lactobacillus. Nie mogę się zregenerować. Podpowie ktoś jak to leczyć [emoji34]?
 
Ja nie mam żadnych zespołów, jedynie mutacje mthfr heterozygota. W poprzedniej ciąży bralam 75, teraz doktor kazała 150. Byłam też pod ooieka hematologa mówiła że dobra dawka. Teraz zobaczymy. Wzięłam dziś rano. Ale zacznę od jutra wieczorem i te 150, też mi mówiła że jak bym miała krwawienie to zmniejszyć do 75.
Dzięki dziewczyny :)
 
@marzycielka81 a w którym tc miałaś tą akcję serca 107? Bo u mnie na usg chyba w 6+6 było 109 i lekarz mówił że na tym etapie ważne żeby było powyżej 100. Dopiero poniżej 100 martwi. A na początku serduszko się dopiero rozkręca :) mi tu też dziewczyny mówił że za wolno, a teraz już 27tc leci :)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie jaki jeszcze inny lekarz poza Sydorem ogarnia leczenie heparyna? :) do Sydora rejestracja wstrzymana poki co,bo jest na urlopie do 01.02 ;/ najlepiej miasta Rzeszów, Tarnów, Kraków
 
Do góry