reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Gannka acard 150 to zalecenie Polskiego Związku Ginekologicznego bodajże od początku 2018 roku . Także nie martw się możesz brać śmiało

@nafoczka wspieram dużo zdrowia dla męża

@Oczekujaca123 cieszę się ze wyniki prawidłowe jak twoje bóle ?

@Baylee co mogę doradzić ja bym brałam encorton 15 mg 10 po śniadaniu 5 mg po obiedzie jak masz źle wyniki Paśnik jak się przyznasz na pewno to zaakceptuje . Ja tez miałam bardzo rozjechane cytokiny i brałam 15 mg urodziłam córkę trzymam mocno kciuki. Bierzesz heparynę jaka dawkę jeśli tak ?
 
reklama
@Oczekujaca123 czyli tamto mogło być tym zanieczyszczeniem próbki. Cieszę się bardzo, że czyściutko!!
@Marthi wrzuć focię nowej dzidzi :)
@roki_1991 już bliżej niż dalej :) szalejesz z wyprawką? :)
@,dzoasia @Porzeczka1234 to wymaz z szyjki wyszedl ok a tamta bakteria była w posiewie z moczu i na ten wynik nadal czrkam :(
Bole nadal sa. Juz ucze sie z nimi zyc. Od kad mam wizyte co tydzien to jakos mi latwiej.
 
@Oczekujaca123 czyli tamto mogło być tym zanieczyszczeniem próbki. Cieszę się bardzo, że czyściutko!!
@Marthi wrzuć focię nowej dzidzi :)
@roki_1991 już bliżej niż dalej :) szalejesz z wyprawką? :)
Ja tak nie, ale teściowa od wczoraj wzięła się za szycie kokona, rożków, kocyków, ręczniczków więc piętro niżej szaleństwo ;)
 
Dziewczynki ze Slaska - miala ktoras z Was stycznosc z dr R.Zubikiem? Zapisali mnie do niego w klinice na prenatalne ale jak czytam opinie na znanymlekarzu to strach sie bac. Nie wiem czy mam dzwonic i pytac o kogos innego czy jednak bede mogla sie od niego czegos podowiadywac?
 
Dziewczynki ze Slaska - miala ktoras z Was stycznosc z dr R.Zubikiem? Zapisali mnie do niego w klinice na prenatalne ale jak czytam opinie na znanymlekarzu to strach sie bac. Nie wiem czy mam dzwonic i pytac o kogos innego czy jednak bede mogla sie od niego czegos podowiadywac?
Nie znam, ale jesli chodzi o opinie na znanym lelarzu to nie zawsze sa wiarygodne. Ja zapisalam sie na prenatalne i przeczytalam opinie to tez szukalam zeby zmienic..w koncu sie nie dalo wiwc zostalam z nastawieniem , ze skoro to na nfz i bd do du..py to pojdw prywatnie i co ? Świetna lekarka. Duza wiedza i wybrali ja dla mnie bo ogarnia blizniaki. Takze dobrzr ze nie zmienilam.
 
@7Martynka88 - Pięknie, jakoś nie odnotowałam, że Ty jesteś w ciąży ;) Gratuluję! My przed świętam pożegnaliśmy naszą jedną psinkę (też wziętą ze schroniska) i bardzo jej odejście przeżyliśmy. Dom bez psa był taki pusty, że... przygarnęliśmy nowego adopciaka;)

@roki_1991 - gratulacje.

@Gannka - z tego, co pamiętam, to @pixi_nova brała w ciąży acard 150. Jeśli się mylę, poprawcie mnie;)

@dżoasia, @Oczekujaca123 - wrzuce na zamkniety wątek ;)
 
@7Martynka88 - Pięknie, jakoś nie odnotowałam, że Ty jesteś w ciąży ;) Gratuluję! My przed świętam pożegnaliśmy naszą jedną psinkę (też wziętą ze schroniska) i bardzo jej odejście przeżyliśmy. Dom bez psa był taki pusty, że... przygarnęliśmy nowego adopciaka;)

@roki_1991 - gratulacje.

@Gannka - z tego, co pamiętam, to @pixi_nova brała w ciąży acard 150. Jeśli się mylę, poprawcie mnie;)

@dżoasia, @Oczekujaca123 - wrzuce na zamkniety wątek ;)
@Marthi zapomnialam ze nam dostęp... :D tylko jak tam wejsc??
 
reklama
Do góry