reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Enya dzi ekuje ;* z tymi badaniami to jak poczytałam to tak jakoś mi wychodziło LH i FSH, a wykres własnie tam rysyję. Gdzies tu u dziewczyn na forum wyczytałam.
Esperanza, Portia, Dominmumin moc buziaków dla Was :* też opadam z sił ale juz przebieram nóżkami kiedy i kiedy to zielone światło dostane...
 
mnie monitoring bardzo pomógł na psychikę, bo wiedziałam co się dzieje i nie nakręcałam się bez potrzeby. w zeszłym cyklu byłam pewna, że się uda a tu dupa. poszłam na kontrolę po owulacji a tam pęcherzyk nadal jest, więc przepłakałam wieczór ale przynajmniej wiedziałam, że nic z tego i czekałam grzecznie na następny cykl. od dawna mierzę temperaturę i porównałam ostatni cykl bezowulacyjny z poprzednimi i wielkiej różnicy nie widzę, więc uważam, że warto monitorować, bo sama temperatura nie daje pełnego obrazu. czekam do wtorku na usg i będę wiedzieć czy jest szansa na bąbelka czy znowu nie pękł... trzymam kciuki za Was wszystkie :-)
 
Nutka- póki co nie biorę sterydu ani acardu. Tylko to co w stopce. A czy wy je właczałyscie już w czasie starań? i tak mam garść leków więc poki co się tylko witaminuję :)
 
wiesz co, to ja zapytam diabetolog przy najblizszej wizycie co ona sądzi o sterydzie bo jestem ciekawa. Tak, chciałam go brac a moja ginekolog z insuliny nie robi sobie nic wiec steryd z pewnoscią kaze mi brać. Czekam jak na zbawienie na wizyte u doktorka, moze on bedzie miał inne podejście.
Ponawiam jednak pytanie jeśli moge ;) co zaczynacie brać przy staraniach- czytałam, że od prób do ewentualnej @ heparyne, a lutki i dupki itp.? To co obecnie biore mam w stopce. Coś dorzucić?
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka zobaczę co masz w stopce jak włączę kompa. I napiszę Ci co ja brałam. Na pewno nie brałam progesteronu. Gin mu przepisał dupka jak tylko do niego poszłam po dodatnim teście.
 
nut4nut-robiłam testy lh przed monitoringiem, jednak nie mam do nich przekonania. w tym cyklu nie robiłam.
życzę wszystkim miłego dnia :)

ps. jeśli któraś jest z gdańska to dzisiaj jest we wrzeszczu na 19 msza uzdrawiająca - to tak dla chętnych..
 
Nafoczka ja biore wit D, wit b12, femibion, acard. Od tego cyklu, od owulacji bralam tez encorton i lutke.

Zostaje jeszcze dupek i heparyna ale to mam zamiar brac od pozytywnego testu.

Milego dnia:*
 
reklama
Nafoczka ja biorę to co w stopce. acardu nie biorę, bo lekarz powiedział, że nie mam wskazań i heparyna wystarczy (od pozytywnego testu większa dawka).
 
Do góry