reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@agatush trzeba robić z boku czy mozna z przodu uda ? Pani doktor mi pokazywała że można z przodu
Ja robiłam z boku bo mnie za bardzo z przodu bolało.
[emoji7] [emoji7] [emoji7] gratulacje kochana [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Ja tez myslalam o tym dzbanku, ale zastanawiam sie xzy faktycznie ten filtr tak dobrze oczyszcza wode , ze spokojnie mozna ja pic...
Sa jakies rozne rodzaje czy jeden? Jaki masz/polecasz?
Mysle coraz intensywniej nad tym, bo duzo pijemy, no i generowanie tony plastiku jakos mi.sie nie podoba.. a na szklane wody ze sklepu to mnie nie stac [emoji33] ostatnio przeanalizowalam ceny i masakra.. i to male wody
Pije filtrowania i bardzo sobie chwalę :-D
Dziewczyny a jak to jest z heparyna po porodzie? Myslalam ze juz sie nie bierze a mi gin powiedzial ze ueszcze miesiac tak...zeby tak nagle nie odstawiac czy czemu tak? Cos wiecie?
Ja bralam miesiąc po CC fraxiparyne.
 
Kochane moje czy któraś z Was miała łożysko na przedniej ścianie i miała problem z ruchami dziecka.. spędza mi to sen z powiek;( moje dziecko czuje tylko jak się położę i różnie z tymi ruchami jest raz są mocniejsze a czasami czuje że się rusza tylko jak położę ręce na brzuchu....teraz Wlansie mnie kopię i mam wrażenie że mnie kopię po posladkach , więc Chyba się właśnie tak odwrócił;(
 
reklama
Kochane moje czy któraś z Was miała łożysko na przedniej ścianie i miała problem z ruchami dziecka.. spędza mi to sen z powiek;( moje dziecko czuje tylko jak się położę i różnie z tymi ruchami jest raz są mocniejsze a czasami czuje że się rusza tylko jak położę ręce na brzuchu....teraz Wlansie mnie kopię i mam wrażenie że mnie kopię po posladkach , więc Chyba się właśnie tak odwrócił;(
Ja bylam zaniepokojona bo mam odwrotnie czuje najdrobniejszy ruch jakby mi ktoś kamieniem mielil w brzuchu. Wczoraj lelarka na prenatalnych powiedziała mi ze to normalne bo mam drobna budowe i łożysko na tylniej ścianie. Powiedziala ze kobiety ktore maja lozysko na przedniej scianie czują rzadziej i delikatniej ruchy bo sa one amortyzowane. Także nie martw się, jest to naturalne.
 
Do góry