reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Zzzzzz - tak, dziękuję, troszkę wypoczęliśmy na urlopie :)

@roki_1991 - podałabyś proszę linka o jaki błonnik dokładnie chodzi? :)

@burczuś - Szoook... zwłaszcza to: "jeśli kiedyś zachoruję na raka to mój organizm nie podejmie walki z chorobą." :(
Jaki plan na Ciebie ma ten lekarz, kochanie? Co Ci zalecił bądź polecił?
 
@smerfik88
Ja ostatnio byłam na mojej pierwszej wizycie u dr Paśnika. Pokrótce wspominając o mozliwych szczepieniach sam z siebie odrazu powiedział, ze jest to temat kontrowersyjny i ma plusy i minusy. Na pytanie jakie są minusy odpowiedzial to co już wczesniej kiedys tam pisałam, ze m.in organizm mógłby odrzucić przeszczep. Nawet nie ciagnelam go za język.
Zastanawiam się dlaczego wcześniej nikomu nie wspominał o minusach, które w mojej opinii są lekko przerażające.
Ciekawi mnie bardzo co powiedziałby Malinowski gdyby któraś z Nas u Niego była i powiedziała o najswiezszych doniesieniach...
 
@Marthi my dziś robiliśmy kiry,hla i fragmentacje plemnika? Po wynikach zobaczymy. On stosuje acofil.dzis widzialam tez dziewczyne na intralipidzie.heparyny,sterydy-to tez. No i najwazniejsze te nasienie.bo tu moze byc duuuzy problem.
@magda1208 dokładnie. Czasu nie cofniemy.
 
Dziewczyny moze wiecie gdzie w Warszawie zrobie badanie Kirow?
Nigdy tego nie badalam.
Czy np. Malinowski to zleca w Lodzi?
 
@Nadja_n
Można zrobić po wczesniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Pracownia Zgodnosci Tkankowej (ul. Chocimska 5) tel. (22)3496672. Koszt badania 540 zl. Do badań doliczaja 15 zl za pobranie krwi. Wynik można odebrac osobiscie lub wysylaja poczta polska koszt 6,40zl. Platnosc w Instytucie tylko gotówką.
Krew oddaje sie w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii ul. Indiry Gamdhi 14.
 
P.s. jak ja tam bylam (w Warszawie na ulicy Indiry Gandhi) to najpierw musialam sie udac na I pietro pokoj 103 zeby wystawili mi fakture i zebym oplacila w kasie.
 
reklama
Do góry