reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino musi być dobrze.... trzymamy kciuki

Dziewczyny mam takie pytanie kupiłam sobie krem przeciw rozstępom firmy mustela czy ja mogę go stosować na brzuch stosując i jednocześnie mając ślady po zastrzykach?
 
@Destino musi być dobrze.... trzymamy kciuki

Dziewczyny mam takie pytanie kupiłam sobie krem przeciw rozstępom firmy mustela czy ja mogę go stosować na brzuch stosując i jednocześnie mając ślady po zastrzykach?
Ja smaruje brzuszek mustela od początku ciąży, możesz bez problemu czy sa siniaki czy nie bez różnicy.
Staram się smarować na wieczór już po zrobionym zastrzyku żeby nie scierac balsamu spirytusem .
 
@roxie123 dziękuję za odp ... gratuluję ciąży który to już tydzień?

Mi się nawet wydaje , że te siniaczki szybciej znikają jak skóra nawilżona , jedynie co nie zalecają przed usg smarować brzusia , bo niby to może zakłócać obraz na badaniu , więc wtedy odpuszczam .
U nas leci 20sty jutro badanie połówkowe .
Wszystkiego dobrego dla Ciebie :)
 
Mi się nawet wydaje , że te siniaczki szybciej znikają jak skóra nawilżona , jedynie co nie zalecają przed usg smarować brzusia , bo niby to może zakłócać obraz na badaniu , więc wtedy odpuszczam .
U nas leci 20sty jutro badanie połówkowe .
Wszystkiego dobrego dla Ciebie :)

@roxie123 trzymam kciuki za polowkowe. Wiadomo co będzie?
 
reklama
Do góry