reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi @marzycielka81 @marshia @bertha ja też dziękuje. Iii czuję niedosyt;) niby caałe popołudnie a jednak czasu nam brakło na przepaplanie No ale co...na jesień zaś się spotkamy?
Ze spotkania wyniosłam na pewno pozytywną energię...ale co robic? No pójde znowu w te szczepienia.i zobaczymy...
@Destino daj znaka co u Was... ściskam kciuki!
 
Dziewczyny ze śląska! Gdzieś u Was otwarto nowe lab o nazwie Albadt...badają mlr...cytokiny...kiry! Ktoś coś??
już poczytałam. Dr kluszczyk. immunolog.gin.położnik. wodzisław śl. Rybnik. Ostrawa. Czerwionka.
Moje światełko w tunelu <3
 
Ostatnia edycja:
@Marthi @marzycielka81 @marshia @bertha ja też dziękuje. Iii czuję niedosyt;) niby caałe popołudnie a jednak czasu nam brakło na przepaplanie No ale co...na jesień zaś się spotkamy?
Ze spotkania wyniosłam na pewno pozytywną energię...ale co robic? No pójde znowu w te szczepienia.i zobaczymy...
@Destino daj znaka co u Was... ściskam kciuki!
Tak tak a ja całe popołudnie miałam czkawke :D

@Destino jak tam kotus?

Ja dziś łapie wit D - w końcu! :)
 
reklama
Do góry